Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Všechno je jinak! Vodil Borkovec kvůli Knechtové tuhle krásku celou dobu za nos?!

Všechno je jinak!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Vypadalo to jako hotová věc, ale nová láska se v životě Petra Borkovce (18) nekoná. Všichni si mysleli, že si finalista SuperStar 2018 po rozchodu s Katarínou Knechtovou (37) hned našel novou kočičku. Celé je to ale úplně jinak, vysvětlil pro eXtra.cz Borkovec!

Minulý týden se Petr Borkovec rozešel s Katarínou Knechtovou, která mu v SuperStar 2018 dělala porotkyni. Románek s výrazně starší slovenskou zpěvačkou tak po měsících zatloukání přiznal až v momentě, kdy vztah krachnul.

Získali jsme informaci, že Borkovec nezahálí a pouhých pár dní po kopačkách už si hýčká novou kočičku. Mladá kráska Kateřina to na Instagramu podala jako hotovou věc. Jenže všechny včetně sebe obelhala!

„Je to totální omyl. Bral jsem ji jako kamarádku, ale ona si myslela, že spolu chodíme,“ řekl eXtra.cz Borkovec. „Už jsme si to ujasnili a jsme pořád přátelé,“ dodal.

„Chci být teď sám, nikoho nehledám,“ uzavřel Petr, v jehož hlase byla patrná jiskřička naděje, že vztah s Knechtovou by se dal ještě vzkřísit. Až čas ukáže, jestli se to povede!

Související články

Další články