Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Všechno je jinak! Ester Ledecká ve čtvrtek NA SNOWBOARDU NEPOJEDE!

Ester Ledeckou ve čtvrtek kvalifikace nečeká! Do bojů zasáhne až
v sobotu.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
Těšili jste se, že ve čtvrtek brzy ráno budete sledovat kvalifikaci s Ester Ledeckou (22) v hlavní roli? Je to jinak! Pořadatelé zasáhli do závodu ve snowboardu. Vše důležité se odehraje až v sobotu ráno. Na programu bude kvalifikace a pak hned finále.

Hrdinka z olympiády Ester Ledecká (22) měla už ve čtvrtek brzy ráno vytáhnout snowboard a pustit se do kvalifikace paralelního obřího slalomu. V sobotu ji mělo čekat finále. Vše je ale jinak.

Pořadatelé totiž jen s jednodenním předstihem rozhodli, že kvalifikace se ve čtvrtek nepojede. Pojede se až v sobotu, a pak hned bude následovat finále. Tým Ledecké není z vzniklé situace dvakrát nadšený.

Na další parádní výkony Ester Ledecké si tedy budeme muset počkat až do víkendu. Věříme, že Ester brzy ráno kvalifikaci zvládne, a hned pak začne boj o druhé olympijské zlato.

Kvalifikace se tak podle nového programu pojede v sobotu 24. února od 1:00 SEČ, přičemž z třicítky závodnic jich šestnáct postoupí do vyřazovacích jízd. Ty startují od 5:30.

Související články

Další články