Na kluky hrající na kytaru se sice vždycky holky lepily, ale na Katarínu Knechtovou to zřejmě neplatí. Petr Borkovec, finalista SuperStar 2018, se pro eXtra.cz nechal slyšet, že by do konce soutěže rád získal její srdce.

„Katarína je krásná, je prostě skvělá. Mám ji jako ženu hodně rád,“ svěřil se nám se svými plány. Jenže mu to asi neklapne!

Knechtová si těžko něco začne s o dvacet let mladším kolouškem. Navíc by to bylo značně neprofesionální. Když se jí ale stočí pohled na Bena Cristovaa, jiskřičky v jejích očích nejdou přehlédnout. Sympatie k nejmladšímu členovi letošní poroty skrývala na nedělním finále jen stěží!

„Měla oči jenom pro něj. Navíc v momentě, kdy v televizi běžela reklama, se k němu sehnula a něžně ho začala hladit po tváři. Jako kolegiální gesto to rozhodně nevypadalo,“ prozradil eXtra.cz člověk, který byl na natáčení přímého přenosu přítomen.

Zpěvačka má v milostném životě pořádnou smůlu, nemá děti a v jejích sedmatřiceti jí už dochází čas. Ani po Benově boku se dlouhou dobu neobjevila žádná kočička, s níž by vydržel déle.

Zatím těžko říct, ale možná mezi porotcovskou dvojkou něco krásného vzniká!