Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Všechno bylo zmanipulované, teď mi svitla NADĚJE: Petr Kramný (40) chce z kriminálu!

+ Další fotografie
Vražda rodiny
V létě uběhne šest let od doby, kdy byly v egyptské Hurghádě zavražděny Klárka (†8) a Monika (†36) Kramné. Vrahem měl být otec Klárky a manžel Moniky Petr Kramný (40). Soud ho poslal na 28 let do vězení. Kramný však dosud svoji vinu popírá a pro web Blesk.cz prozradil, že důkazy, které vedly k jeho zatčení byly od začátku zmanipulované.

Petr Kramný vyvraždil svou rodinu elektrickým proudem. Vzal život manželce Monice a maličké dceři Klárce. Od června 2016 si odpykává trest 28 let za mřížemi. Vinu od samého začátku popírá a s verdiktem Ústavního soudu se nehodlá smířit.

Nyní Kramnému díky jeho obhájkyni svitla naděje na obnovu procesu. „Jen díky mé obhájkyni světlo naděje svítí čím dál silněji, ale snadné to rozhodně není. Podali jsme několik návrhů. Jasně jsme prokázali řadu pochybení, nesrovnalostí, jasných manipulací s důkazy, ale nikoho to nezajímá. Zatím,“ uvedl Blesku.

„Lidé na to zapomněli, ale několik týdnů jsem nemohl odletět z Egypta, kde se případ vyšetřoval. Myslíte si, že kdyby tamní policisté a lékaři na něco přišli, že by mě nechali odjet domů? Vždyť záhadná smrt dvou mladých turistek mohla paralyzovat jejich cestovní ruch. Nová zjištění a důkazy ukazují, že se vražda nestala. To jsem říkal od začátku,“ vysvětlil Kramný jednu z největších nesrovnalostí ve vyšetřování.

Jak dopadne obnova řízení případu Kramný a jestli se vůbec uskuteční, na to si budeme muset ještě počkat.

Mohlo by vás zajímat

Další články