Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Všech 8 soutěžících Tvoje tvář má známý hlas 2020 odhaleno: Zpívat bude i exmanžel Krainové

Všech 8 soutěžících Tvoje tvář má známý hlas 2020 odhaleno: Zpívat bude i exmanžel Krainové
Zdroj: archiv
+ Dalších 18 fotografií
show
Divácky oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas startuje již 5. září a v současné době jsou prozrazena všechna jména účastníků. Sedmý ročník bude nabit skutečně zvučnými jmény a rozdílnými zpěváky ze všech možných sfér. Finální osmičku uzavírá půvabná Andrea Kalousová (23), která soutěžila v roce 2015 v Miss, a první manžel modelky Simony Krainové (47) Bořek Slezáček (53).

Osmičku zpěváků v show Tvoje tvář má známý hlas uzavírá bývalý manžel modelky Simony Krainové (47), talentovaný Bořek Slezáček a půvabná přítelkyně baviče Kazmy (35) a účastnice Miss 2015 Andrea Kalousová

Sedmá řada Tváře se skví zvučnými jmény. Diváci se mohou těšit na zpěváka Alberta Černého z kapely Lake Malawi, sympatickou herečku Jitku Čvančarovou (42), či muzikanta Jordana Haje, který je znám jako partner Emmy Smetany.

Účinkovat budou i herečka Erika Stárková nebo-li brácha Pavel z Mostu!, zpěvačka Bára Basiková a vítěz poslední řady SuperStar Martin Schreiner

V porotě pak bude mít hlavní slovo bývalý moderátor show Ondřej Sokol (48), kterého doplní vtipálek Aleš Háma a Eva Burešová Moderování se tentokrát zhostí nováček v oboru Vladimír Polívka Budete sledovat sedmou řadu Tváře, která startuje již 5. září?

Související články

Další články