Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Vše, co potřebujete vědět o hře Survivor 2024: Dosud nejzvučnější jména z řad celebrit

Ornella Koktová, Martin Mikýř Mikyska a Ivana Jirešová jsou účastníci soutěže Survivor 2024.
Zdroj: Sen souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
AKTUALIZACE

Startuje třetí řada Survivor Česko & Slovensko a již víme prvních patnáct soutěžících. Tvůrci slibovali zatím nejzvučnější jména a je tomu tak. Mezi účastníky se objevila například Ornella Koktová, herečka Ivana Jirešová či internetový tvůrce Martin Mikyska. Moderátorem je jako obvykle Ondřej Novotný, který se spolu s účastníky přemístil na nehostinnou destinaci uprostřed Karibiku. Vítěz si odnese titul Survivor Česko & Slovensko 2024 a výhru 2 500 000 Kč, jak informovala televize Nova.

Reality show Survivor má příznivce po celém světě, a není tak divu, že se i u nás stala velmi populární. Skupina soutěžících je v ní nucena žít na odlehlém ostrově daleko od civilizace, kde plní různé úkoly a snaží se přežít.

Účastníci Survivoru 2024

Nová řada Survivor představí jedinečné a dosud největší hráče v Česku a na Slovensku. Jako obvykle budou v obou kmenech osobnosti s výjimečným příběhem.

Survivor Kmen Titánů

V kmeni Titánů se pod červenou barvou představí celá řada známých tváří. Bude to hudebník Sebastian Navrátilkomik Martin Mikyska alias MikýřMMA zápasník Samuel Krištofič alias Pirát, tanečník Martin Prágr alias Mártyherečka Ivana Jirešová, podnikatelka Ornella Koktová, zpěvačka Adéla Krejdlováinfluencerka Yenifer Cao, topmodelka Denisa Dvořákovácestovatel Martin Carev.

Survivor Kmen Lovců

Na straně druhé bude pod modrou vlajkou stát kmen Lovců. Každý z účastníků má za sebou silný příběh, díky kterému se v životě posunul dál. Mezi těmito odvážlivci bude operní pěvec Michael Skalický, diplomat Jack Hamid, studentka a Miss Sympatie 2021 Veronika Sandholzová, amatérský herec Filip Křížek, programátorka Nikola Kabátová, trenérka Jana Zicklerová, art director Martin Husár alias Bandurko, auditorka Iva Skupnik, policistka Kristina Alexandra Hrbková a streamer Tomáš Rys.

Další hráči Survivoru 

Děním v Survivoru pořádně zamíchá také příchod dalších hráčů. Mezi ně patří například bývalá účastnice Love Islandu Rachel Karnižová nebo známý trenér a zpěvák Jakub Bína.

Obrovská chyba Ondřeje Novotného

Stejně jako v minulých řadách se můžeme těšit na moderátora Ondřeje Novotného, jenž se na svou staronovou úlohu připravoval již od podzimu. Součástí obsahu webu Nova bude vedle neodvysílaných záběrů i rubrika Obrovská chyba Ondřeje Novotného, v níž moderátor přidá vlastní komentář ke klíčovým momentům show.

Pořad Švancibar

Samostatným doprovodným pořadem pak bude Švancibar, jehož tváří bude loňský účastník, fotbalista Petr Švancara. Ve studiu přivítá vyřazené hráče i speciální hosty z řad fanoušků Survivoru, s nimiž na show nahlédne pohledem člověka, který si boj o přežití zažil na vlastní kůži.

Pravidla Survivoru

Soutěž Survivor probíhá ve dvou rovinách. Soutěžící jsou od začátku rozděleni do dvou kmenů, které proti sobě bojují. Jedná se o kmen z řad celebrit a kmen z řad obyčejných lidí se silným příběhem. Aby to však nebylo tak snadné, bojují proti sobě i jednotliví hráči v oněch kmenech. Nikdo tak nikomu nemůže věřit a nikdo neodejde s méně než jednou "kudlou v zádech". I to je jedním z důvodů, proč je hra tak psychicky náročná.

Produkce, která bedlivě sleduje život všech účastníků na ostrově, jim do něj nijak nezasahuje a nechává je napospas osudu. Hráči si musí sami rozdělávat oheň, stavět přístřeší a obstarávat potravu. Během soutěže plní fyzicky náročné úkoly, které jim přinášejí různé výhody, imunitu či dokonce jídlo.

Rozhodující pro průběh soutěže jsou kmenové rady, ve kterých členové týmu, který daný týden získal méně bodů, vyřazují jednoho z nich. Takhle se postupuje až do závěru soutěže, kde všichni tito vyřazení jedinci vyberou celkového vítěze. Ten pak obdrží odměnu 2,5 milionu korun a titul Survivor Česko & Slovensko.

Kdy začne Survivor 2024?

Úplně první díl Survivoru Česko & Slovensko 2024 uvedlo Voyo 27. února. Premiérové epizody budou k vidění každé úterý a středu večer okolo půl desáté pouze na Voyo. 

Survivor 2024 na TV Nova

Zkrátka nepřijdou ani televizní diváci. Na TV Nova budou moct sledovat první díl reality show od 5. března. Nový díl na ně čeká každý týden v úterý od 21:40 po seriálu Jedna rodina a ve středu ve stejný čas po Výměně manželek.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem má je účast Ornelly Koktové. Mezi dalšími soutěžícími jsou Sebastian Navrátil, Martin Mikyska, Samuel Krištofič, Martin Prágr a další Moderátorem bude opět Ondřej Novotný. Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy