Vršovické derby skončilo remízou. Slávie oslavu mistrovského titulu odkládá

Vršovické fotbalové derby mezi Slávií a Bohemians skončilo remízou. Slávisté tak musí oslavy mistrovského titulu posunout nejméně o týden, přesto však klub natáhl sérii zápasů, kdy nebyli přemoženi. Jde už o 41 zápasů, a to je československý rekord.
Fotbalisté Slavie si musí ještě na oslavy mistrovského titulu počkat, ve 29. kole FORTUNA:LIGY s Bohemians remízovali 0:0, což jim k titulu nestačí, potřebovali vyhrát. V současnosti jim tak k tolik chtěnému hattricku chybí pouhý bod.
Oba týmy chtěli zvítězit a ve vyrovaném zápase bojovali do posledního dechu, nakonec ale nevyhrál nikdo. Slávisté zápasem alespoň protáhli šňůru ligových zápasů, kde nenašli přemožitele už ve 41 kláních. Úctyhodná číslovka je československý rekord. Slávie má šanci titul ukořistit hned příští týden, kdy se utká s Plzní.
Náročný boj Xindla X s kily: Zkoušel rýžovou dietu i očistné kúry, pomohly až injekce
Související články

Řádění živlů napáchalo v Česku spoušť: Stovky výjezdů a první povodňový stupeň

Obrovská rána pro Eden: Při tragické nehodě zemřeli mladí fanoušci Slavie

Válka Nerudové s Klempířem graduje: Ostrá přestřelka kvůli minulosti v StB i milionovým příjmům

Mrazivé video z přejezdu na Blanensku: Mladíci ignorovali červenou, jeden zaplatil životem


























































