Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Vrhl se na Janu, pak mlátil hlavou do dveří: Výměna manželek má nové dno! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Premiérová Výměna manželek bude opět stát za to. Tentokrát budou emoce tak vyhrocené, že dojde i na násilí, které bude jen vyvrcholením nejrůznějších potyček. Náhradní manžel nezvládl novou ženu Janu a v průběhu dílu dokonce mlátil hlavou o zeď. Je otázkou, kdo koho točí víc. Pravdu se dozvíme už ve středu večer.

V premiérovém díle se opět setkáme se dvěma rodinami. Poznáme rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 měsíců), kteří žijí v Liberci. V obou případech rodinu do reality show přihlásila žena.

Je téměř pravidlem, že každá Výměna manželek šokuje víc a víc. V premiérovém díle křičí na náhradního manžela Jana (32): „Ty koště jedno zas*aný, vrať se okamžitě zpátky.“ Ten se z toho nemůže vzpamatovat a začne mlátit hlavou o zeď. Předtím ale do Jany strčí a povalí ji na sedačku.

Na druhé straně hovoří Žaneta (38), která prozrazuje, jak proběhlo přihlášení do Výměny: „Spunktovala jsem to já, abych dětem dokázala, že nejsem stroj.“ Dětí vychovává celkem šest. Kdyby věděla, jak její manžel bude běsnit, možná by tak iniciativní nebyla.

Nový díl bude k vidění již ve středu na televizi Nova od 20:20 hodin.

Mohlo by vás zajímat

Další články