Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vrchol zvrhlosti: Žena se provdala za zombie panenku, prožívá s ní i intimní chvíle!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
bizár
Felicity Kadlec by mohla být považována za úplně normální ženu. To by se ale v šestnácti nesměla zamilovat do své zombie panenky, kterou pojmenovala Kelly Rossi. Její láska ke strašidelné panence zašla až tak daleko, že si ji během loňského léta vzala. Nyní nosí jméno Felicity Kadlec Rossi a s děsivou panenkou prý žije ve spokojeném manželství.

Dvacetiletá Felicity Kadlec Rossi našla svou manželku na stránce s děsivými panenkami, když jí bylo pouhých 13 let. Velmi se jí zalíbila a její otec se tak rozhodl, že Felicity udělá radost a panenku jí koupí. Kelly Rossi, jak se zombie panenka jmenuje, začala být objektem její lásky v šestnácti letech. Když otec Felicity před rokem zemřel, tak si ke Kelly vytvořila ještě silnější pouto a rozhodla se, že si ji vezme. Podle jejích slov je až nyní její život konečně kompletní.

Felicity považuje Kelly za lásku svého života. Na svatbu, která se konala v roce 2018, jako hosté dorazili její příbuzní, přátelé, ale i dalších 8 panenek, které žena vlastní. Kelly je přitom dle jejích tvrzení o 17 let starší, panence má být 37. Felicity na svatbě měla klasické šaty a Kelly oblek, jelikož podle ní je to právě panenka, kdo ve vztahu zaujal úlohu muže.

Jakkoliv se to zdá šílené, Felicity je opravdu spokojená. „Naše svatba byla krásná a perfektní, přesně taková, jakou jsem si ji představovala. I když jsem s Kelly byla ve vztahu čtyři roky, cítím, že po svatbě jsme si ještě bližší, jak po emocionální stránce, tak po té intimní,“ sdělila manželka panenky.

Američanka se do své panenky skutečně zamilovala a tvrdí, že ačkoliv s tím mnoho jejích přátel a příbuzných nesouhlasí, ona je konečně šťastná. „Vzala jsem si Kelly, protože ji miluji takovou, jaká je. Vidím i za její zkrvavený obličej a nevadí mi, že nemá čelist. Její čistá duše a povaha mě přesvědčily, že s ní chci strávit zbytek života,“ dodala Felicity, která tvrdí, že s panenkou udržuje i intimní život.

Související články

Další články