Kayne West (37), manžel profesionální neumětelky Kim Kardashian (33), patří se svou ženu k jedněm z nejprotivnějších lidí, co v tuto dobu chodí po planetě Zemi.

Tenhle rapper kam vstoupí, tam po něm potopa, neuběhne snad měsíc, aby díky němu nevznikla kdekoliv ostuda. Jistě si pamatujete na jeho příšerný videoklip s Kim, z něhož si dělal srandu celý internet, taky tu máme francouzský skandál, kdy se s ním odmítl sejít šéf značky Louis Vuitton, pak se pasoval na černého Ježíše a nakonec naštval úplně všechny svou arogancí.

Během koncertu (kde stejně zase zpíval na playback, tak co je to za koncert?) začal povykovat na dva chlapce, aby si laskavě stoupli, neboť ON chce, aby na jeho píseň všichni tančili.

Problém byl v tom, že jeden z nich měl protézu místo nohy a druhý seděl na vozíku. Trapas nezůstal dlouho bez odezvy. Na Twitteru, který je za mořem více používanější než Facebook, se začaly šikovat tělesně postižené děti, které mají na tričku jasný vzkaz – Fuck you, Kanye.

West už se o tom doslechl a chystá prý podle zahraničního tisku vyjádření. Snad aby nemluvil vůbec. Vždycky to dopadne špatně.