Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vrbo, viděl jsi Island? Takže co to bylo za kecy, že jsme malá země a na silné nemáme?

Vrba hází chyby na druhé.
+ Další 4 fotografie
Island dokázal takřka nemožné, vyřadil Anglii a postoupil do čtvrtfinále Eura. Z toho by si měl vzít příklad trenér reprezentace Pavel Vrba. Ten se totiž po neúspěchu vymlouval na velikost naší země. Ta podle něho nemá na to, aby zdolala evropské velmoci. Nejspíše to ale jde.

Evidentně jen stupidní výmluvy měl reprezentační kouč českého výběru. Podle něj jednoduše země, jako je ta naše, nemůže konkurovat těm nejlepším. Nemůže být schopna vyprodukovat fotbalové hvězdy. Jenže ono i bez nich jde odehrát Euro důstojně.

To totiž ukázal nebojácný Island, který si včera vyšlápl na hvězdnou Anglii a postoupil do čtvrtfinále turnaje. Island má přitom zhruba 30× méně obyvatel než naše země a ani zdaleka tam není fotbal tak populární jako v České republice.

Je možná dobře, že Vrba u naší reprezentace skončí. Je totiž blízko jeho angažmá v ruské Machačkale. Jeho arogantní přístup k fanouškům a stavění plzeňských kamarádů do základní sestavy alespoň vymizí. Doufejme, že nový trenér pochopí, že hrát za nároďák nemohou hráči pouze za zásluhy…

Mohlo by vás zajímat

Další články