Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vrazil mu kříž do krku a chlapce znásilnil. Mladík se pak faráři fatálně pomstil

pedofilní kněz
Mladého chlapce zatkla policie poté, co zavraždil kněze, který zneužíval v minulosti jak jeho, tak tři další kamarády. Nyní devatenáctiletý Alexandre V. vypověděl, že otec Matassoli si ho při znásilňování přidržoval krucifixem vraženým do hrdla. Na kněze zaútočil přímo v jeho domě na severu Francie. O případu informoval DailyMail.

Devatenáctiletý Alexandre V. neunesl, že byl v mládí znásilňován knězem, a tak se rozhodl pomstít. Otec Matassoli byl obviněn ze znásilnění nejméně čtyř mladých chlapců, a to mezi lety 1960 – 2000.

I přesto, že kolem kněze bylo v minulosti dost nevyřešených otázek a několikrát byl přeložen, tak se jeho prohřešky nikdo moc nezabýval. S postupem času se ale objevily nové informace a kněz Matassoli byl obviněn.

Jedna z jeho obětí Alexandre V. se nedokázal smířit s hrůznou minulostí a pedofilního kněze zabil v jeho domě. Devatenáctiletého chlapce zatkla policie a obvinila z mučení, vraždy a odporu při zatýkání.

Mladík vypověděl, že si ho kněz při znásilňování přidržoval krucifixem vraženým do hrdla. Podle informací policie byly mezi oběťmi kněze i šestileté děti. Podle francouzských médií policie případ posuzuje jako usmrcení z pomsty. Alexandre V. policii ještě sdělil, že si na nic z osudného okamžiku nepamatuje.

Související články

Další články