Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vrazi pumpařky Jany (†58): Chodili jako zfetovaní! Dali si před útokem drogy?!

+ Další 3 fotografie
V pondělí po půl třetí ráno vtrhli dva maskovaní muži na benzínku u Veltrus na Mělnicku. Nejenom, že prodejnu vybílili, ale bezprostředně do vniknutí do obchůdku bez slitování popravili prodavačku Janu Š. (†58). Vyhasl tak život ženy, která pravděpodobně byla matkou a možná už i babičkou. Znechucení lidé na sociálních sítích začali spekuloval, že šlo o narkomany. Nasvědčuje tomu jejich chůze i fakt, že na místo i z něj přišli po svých.

Žádné auto, jen vlastní nohy. Maskovaní lupiči přišli na benzínku ve Veltrusech po svých a pěšky také odešli. Při řádění v prodejně, které trvalo pouhých 40 vteřin, stihli bez slitování zavraždit prodavačku Janu Š. (†58) a odejít s několika věcmi, včetně plné pokladny.

Policie zatím zveřejnila kamerový záznam a další informace poskytovat nechce. Lidé ale už začali spekulovat na sociálních sítích. Podle desítek diskutérů museli být narkomani pod vlivem návykových látek. A jen o alkohol zřejmě nešlo.

„Přijde mi, že přinejmenším jeden je feťák. Ta chůze, to pohazování rukama, to dělají lidi, kteří jsou v rauši,“ napsal Václav. „Tak ty jsou sjetí až na půdu. Klasická chůze feťáka. Postavit ke zdi a popravit. Takoví jsou stejně k ničemu. Když je zavřou, stejně je budeme muset živit z našich daní,“ přitakala Míša.

Na sociálních sítích se objevily i teorie, že měli muži podezřelí z vraždy absťák, proto se odhodlali pumpu vyloupit. Vesměs se všichni shodují, že se muselo jednat o narkomany. „Žádná lítost s feťákama, oni žádnou lítost taky s paní neměli a popravili ji. Chytnout co nejdřív a dát smrt za smrt, nic jiného si ty fetky nezaslouží,“ je přesvědčena Jana.

Co přesně se na benzínce stalo a co k tomu muže vedlo, ukážou až závěry policejního vyšetřování. Strážci zákona zatím po pachatelích pátrají, od pondělní noci jsou na útěku. Jsou ozbrojení a nebezpeční. Policie prosí všechny o pomoc s pátráním, kdo má jakékoliv informace, má se ozvat na tísňovou linku 158.

VŠE, CO ZATÍM VÍME:

PUMPAŘKA JANA (†58) NEMĚLA ŽÁDNOU ŠANCI: ZAKUKLENCI VTRHLI DO PRODEJNY A ŽENU HNED POPRAVILI

TAKHLE SE TO STALO: POPRAVA PUMPAŘKY JANY (†58) U VELTRUS MINUTU PO MINUTĚ

MRAZIVÉ VIDEO VRAŽDY NA BENZÍNCE: JANU Š. (†58) BEZ SLITOVÁNÍ POPRAVILI DVA ZAKUKLENCI

MAJITEL BENZÍNKY, KDE ZAVRAŽDILI JANU (†58): SEM TAM NĚKOHO PŘEPADNOU…

ZÁHADNÁ VRAŽDA PUMPAŘKY U VELTRUS: POLICIE JE BEZRADNÁ A PROSÍ O POMOC!

VRAŽDA NA PUMPĚ U VELTRUS: PŘI BRUTÁLNÍM NAPADENÍ ZABILI OBSLUHU

Mohlo by vás zajímat

Další články