Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vražedné stíny: Andrea Pomeje v šoku z hanbáren! Dopředu mi je neukázali

Vražedné stíny: Andrea Pomeje v šoku z hanbáren
Zdroj: Se souhlasem Česká Televize
+ Dalších 8 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Povoláním je sice Andrea Pomeje (33) dýdžejkou, ale v neděli v hlavním vysílacím čase se objevila v nové detektivce České televize Vražedné stíny. Z výsledku je překvapená. Fotky, které pro produkci nafotila, jí totiž prý nikdo dopředu neukázal a jsou i na její vkus příliš odvážné. „Bála jsem se toho, jak dopadnou, a trochu mě to zaskočilo,“ řekla eXtra.cz.

Andrea Pomeje: Marek Vašut ji znervózňoval

Dvojdílná kriminálka Vražedné stíny je pro dýdžejku Andreu Pomeje velkou příležitostí: přece jen se normální člověk nemá šanci objevit tak často vedle hvězd, jako jsou Ondřej Vetchý nebo Marek Vašut.

„Ten případ by se měl točit hlavně kolem vraždy mé postavy, ale natáčelo se to před dvěma lety, tak už si nepamatuju detaily. Má pochmurnou minulost, momentálně se pohybuje ve vyšší společnosti,“ prozradila eXtra.cz vdova po Jiřím Pomejem.

„V druhém díle bych měla mít scénu s Markem Vašutem, v níž se hádáme. Zrovna vedle takového herce amatérka jako já úplně hrát nechce,“ směje se. „Nebylo to pro mě lehké. Bylo to mnohem těžší než si lehnout v lese do hrobu,“ doplňuje.

Strach z pitevny

„Covid změnil natáčecí plán, takže i když bylo původně v plánu, že bych byla i na pitevně, nakonec z toho sešlo. To jsem ale byla ráda, přece jen se to mělo točit ve skutečném prostředí v nemocnici,“ prozrazuje Andrea.

Teplíčko v hrobě

Hrob se natáčel někde u Kladna a bylo to v prosinci, takže byla hrozná zima. Měla jsem na sobě společenské šaty, které byly všude možně skrytě vycpané něčím, co mě mohlo zahřát. Lehla jsem si, zaházeli mě trochu hlínou. Není to sice úplně příjemné, ale paradoxně mi to vlastně tolik nevadilo,“ usmívá se Pomeje.

„V maskérně jsem strávila dlouhou dobu. Museli mě celou zesvětlit, protože jsem byla opálená. Takže ruce, prsa, žíly mi vytahovali, tetování mi dávali pryč. Ale podařilo se jim ze mě udělat hezkou mrtvolu,“ baví se Andrea.

Příliš odvážné fotky ji nepotěšily

A jak se vůbec k roli dostala?

„Prošla jsem si několika koly castingu, nakonec si mě vybral pan režisér. Ale nebyl si jistý, jestli to nakonec vezmu, protože jsou tam i hodně choulostivé fotky z minulosti postavy. Fotili jsme to dva dny. Jedna část byla z nějakého nevěstince, pak ještě erotické s jedním milionářem. Trochu se bojím, co z nich vyleze,“ řekla nám ještě před vysíláním prvního dílu.

Po něm se ukázalo, že její obavy byly oprávněné. „Ty snímky mě překvapily. Byly hodně odvážné. Bohužel jsem je dopředu a ani při focení neměla možnost vidět,“ prozrazuje dýdžejka. Sama se sice kolikrát vyfotila v Evině rouše, ale vždy dbala na to, aby to ještě bylo vkusné. A tvrdí, že i přesto je velmi stydlivá.

Nešlo mi to, myslí si

A na závěr přiznala, že si svým výkonem nebyla vůbec jistá. „Jsem k sobě hodně kritická. Připadá mi, že mi to vůbec nešlo,“ dodala upřímně Andrea Pomeje, která se už těší na rozuzlení celého případu. Celý scénář totiž nedostala možnost si přečíst.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy