Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vražedné napětí v Ulici: Podváděná Veronika boduje u Martina a Šárka je na pokraji sil

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
ulice
Šárka už pár dní jen září, přesně od druhé večeře s Honzou a Jindrou, kterou pro ni tajně uspořádal a přichystal Martin. Jako by ten nahoře mávl nějakým kouzelným proutkem. Šárka má zase pocit, že je pro Martina nejdůležitější ženou jeho života. Jenomže to se znovu změní...

Martin se sice s Veronikou rozešel, pořád mu na ní ale záleží. Když je zle, může se na něj spolehnout, snaží se jí být oporou, což je Šárce trnem v oku. Už několikrát jí zrušil společný program právě kvůli nemocné Veronice.

Přestože Šárku neustále ujišťuje, že ji miluje, ta o tom začíná pochybovat. A bude ještě hůř, když Martin znovu změní jejich společné plány, aby se postaral o Veroniku. Proč má Šárka opět smůlu? Co je s Veronikou?

Navíc to v poslední době vypadá, že si Martin k Veronice našel opět cestu a její zdravotní komplikace je spojují víc, než je zdrávo. Veronika sice na jedu stranu dělá, že vůbec o nic nejde, ale Martinova velká pozornost jí jistě neunikla.

To samozřejmě nemůže vydýchat Šárka, která se všemožně snaží, aby si jí Martin opět všímal. Momentálně má ale smůlu a znovu to vypadá na milostný trojúhelník. Bude vítězem tentokrát Veronika? Nebo si je Martin skutečně jistý láskou k Šárce?

Související články

Další články