Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vražedné běsnění Poláků! Jeden umlátil dceru (5), protože ho štvala, a druhý znásilnil a zabil Chloé (9), protože na něj stříkala vodu!

Chloé před smrtí hrozně moc trpěla. Zbigniew Huminski (na snímku) ji před
smrtí znásilnil.
Zdroj: Twitter
Dva otřesné případy mimořádné brutality spojuje několik faktorů. Obě dívky byly zavražděny neskutečně trýznivým způsobem, obě zemřely rukou zfetovaných vrahů, kteří pocházejí z Polska, a obě mohly žít. Jejich smrt je šokující a zbytečná. V obou případech selhaly úřady.

Nevinná Chloé (9) v příměstském parku spatřila muže, který ji něčím zaujal. Jen tak z legrace na něj z dětské pistolky stříkala vodu. To byl signál, který muže vyprovokoval k bestiální vraždě.

Zbigniew Huminski (38) totiž nepatřil mezi fajn chlapíky, kteří se v parku opalují a nebo čtou noviny. Naopak už v Polsku se o něm vědělo, že je to pořádný grázl.

V parku v městě Calais popíjel pivko a fetoval. Své vykonalo i slunce, které ten den pěkně hřálo. Huminski nacpal dívku do auta a vezl ji do lesa.

Když ji kriminalisté našli, tak zjistili, že dívka byla znásilněna a pak zřejmě uškrcena. Pitva ještě není hotová.

Vraha policisté dostali hodně rychle. K únosu i k vraždě se přiznal.

Šokující je, že muž neměl ve Francii co dělat. Už jednou byl ze země vyhoštěn za několikanásobnou trestnou činnost. Kdyby ho do země galského kohouta nepustili, Chloé by žila.

„Musíme vyšetřit, jak se to mohlo stát. Rodině té dívky dlužíme celou pravdu,“ uvedla pro The Guardian ministryně spravedlnosti Christine Taubir.

Zní to neuvěřitelně, ale podobný případ se stal téměř ve stejný čas v polském Gdaňsku. Na pláži v jednom z bunkrů našli pětileté děvčátko s rozmašírovanou hlavičkou.

Z vraždy je obviněn její otec (31). Kriminalistům řekl, že dívka pořád něco vyprávěla, unavovala ho a on ztratil nervy a hlavu jí rozbil o betonovou stěnu bunkru.

Při vyšetřování se zjistilo, že dívku vyzvedl neplánovaně ze školky. Měla si pro ni sice přijet matka, ale otec, který s rodinou dva roky nežije, přišel do školky dřív.

Pro dívku nikdy nechodil, ale učitelky neměly problém ji s mužem pustit. Vzal ji k moři a tam ji zabil. Podle kriminalistů byl zfetovaný. Policie ho zatkla v jeho bytě a on vůbec nezapíral.

I v tomto případě část viny padá na úřady. Matka pětiletého děvčátka měla ze svého bývalého partnera strach. Soudní cestou žádala, aby byl otec zbaven otcovských práv.

Soud ale její žádost smetl ze stolu. Přesto, že všichni věděli, že je závislý na drogách. Nyní mu hrozí doživotí.

Související články

Další články