Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vražedkyně ze smíchovského Teska vraždila už před 14 dny. Policie i lékaři řekli, že to nevadí

Jak je možné, že psychicky narušenou ženu, která chce vraždit, propustili
z psychiatrické léčebny?
Zdroj: Twitter - LaSharka
+ Další 2 fotografie
Prahou ve čtvrtek otřásla vražda v obchodním centru na Smíchově. Útočnice (33) tam pobodala mezi regály zákaznici (†54), která po 40minutové resuscitaci zemřela. Na povrch teď vyplynuly informace, že vražedkyně byla ten den propuštěna z Bohnic a pokusila se vraždit už před dvěma týdny. Tehdy se také těšila na krev, jen se jí to náhodou nepovedlo. Vražda ve stadiu pokusu. Jenže policisté a lékaři ji stejně pustili zpět mezi normální lidi. Bylo jasné, že příště se jí už vražda povede na 100 procent.

Vražedkyně ze smíchovského obchodního domu, která včera pobodala zákaznici, která zemřela, už vraždila před dvěma týdny. Tehdy se jí to nepovedlo dokonat. Vyhlédla si mladou ženu v kavárně v Praze 5 na Újezdu a pokusila se ji uškrtit. Jenže šlo o vraždu ve stadiu pokusu, protože se to zázrakem nepovedlo. Zákaznice byla jenom v šoku, ale neutrpěla žádná fyzická zranění. Podařilo se jí totiž mezi tričko a svůj krk vložit ruku. S touto šokující informací přišel portál iDnes.cz.

Takže došlo opět k selhání státního aparátu. Vraždící monstrum se pokusilo v Praze o vraždu už před dvěma týdny a nikdo s tím nic neudělal. Policisté i lékaři věděli, že ze svého pohledu vraždila, chce i dále vraždit, byla rozlítostněná z toho, že vraždu nedokonala, a vyhrožovala, že bude vraždit zase. Lékaři jí dali jen pár léků a pustili ji mezi lidi.

Žena byla podle portálu iDnes.cz už několikrát hospitalizovaná v psychiatrické nemocnici a tam skončila i po pokusu o vraždu v kavárně. Opakovaně měla problémy s ostatními pacientkami a jedné dokonce vyhrožovala, že si na ni počká.

Podle portálu iDnes.cz se žena léčila v Bohnicích dobrovolně. Je až záhadou, proč neměla soudně nařízenou léčbu. Její chování jí přijde úplně normální a podle svědků se netajila tím, že chce někoho zavraždit. V mládí byla totiž znásilňovaná, a tak se nejspíš teď mstí.

Jenže se někde stala chyba a tuto vražedkyni z psychiatrie další den propustili. A to se rozhodně nemělo stát, protože hned vraždila. Žena bude obviněna z vraždy. Jak se ale mohlo stát, že ženu s psychickými problémy, která všem okolo vyhrožovala, že je zavraždí, propustili mezi lidi, je záhadou. Opět zklamal státní aparát. Jak se pak na ulicích můžeme cítit v bezpečí? Kdo ještě musí zemřít, aby s tím někdo začal něco dělat?

Související články

Další články