Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Vražedkyně z Anděla přiznala, že znásilňovala psy a chtěla jíst lidské vnitřnosti! Půjde ale do vězení?

Vražedkyni ze Smíchova hrozí až doživotní trest.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Vražedkyně Michelle Sudků, která loni brutálně pobodala a zavraždila náhodnou zákaznici v obchodním domě na Smíchově, dnes stanula poprvé před pražským městským soudem. Podle znaleckých posudků trpí útočným a nekrofilním sadismem a v době útoku byla nepříčetná.

Michelle Sudků loni dvěma ranami v obchodním domě na Smíchově zavraždila náhodou zákaznici. Podle znaleckých posudků trpí útočným a nekrofilním sadismem a v době útoku byla nepříčetná. Svoje chování ale rozpoznat uměla.

Vše u ní začalo již v dětství, kdy týrala a znásilňovala psy. Asi dva týdny před vraždou se pokusila zabít zákaznici v kavárně na Smíchově. Té se ale naštěstí podařilo zachránit se. „Měla jsem chuť uškrtit nějakou dívku a pomilovat se s ní,“ řekla Sudků, která skončila po útoku v Psychiatrické nemocnici v Bohnicích. Informace o útoku ale lékařům nebyla předána. Sama žena ale pořád dokola opakovala, že je nebezpečná a že může i zabít.

„Byla jsem agresivní, docela často jsem pila pivo, asi pět až deset denně. Do práce jsem chodila střízlivá, vždycky na čas. Nebyl se mnou problém v práci,“ řekla žena u soudu s tím, že ve zdravotnictví byla agresivní hlavně na starší pacienty. „V dětství jsem týrala zvířata a psy, znásilňovala jsem psy, sahala jsem jim na penisy,“ prohlásila u soudu.

Vražedkyně také vysvětlila, že se v roce 2013 rozhodla podstoupit změnu pohlaví. „Po čtyři roky se cítím být mužem,“ řekla. „Během přeměny se u mě objevily sadistické myšlenky ve formě, že bych uškrtila nějakou ženu. Týkalo se to hlavně jedné sestry z motolské onkologie. Chtěla jsem jí vyjmout játra, osmažit si je na kmínu a sníst,“ dodala Sudků, která musela přeměnu pohlaví ukončit.

„Přeměna se nepodařila, ukončila se hormonální terapie. Mužský úd by mi nepřišili, abych neznásilňovala, protože jsem sexuální deviant, a vaječníky by mi neodoperovali kvůli vápníku. Cítím se jako muž v ženském těle,“ vysvětlila u soudu. Vražedkyni hrozí až doživotí. Navíc rodina oběti požaduje 850 tisíc korun jako náhradu nemajetkové újmy. Obžalovaná se u soudu omluvila rodině zemřelé. „Omlouvám se, že jsem jim vzala manželku a maminku, že s nimi nebyla na Vánoce doma,“ řekla. „Nedošlo mi to. Mám IQ 74, jsem hloupej člověk,“ vymluvila se vražedkyně.

Související články

Další články