Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vražedkyně Janáková porodila. Do nemocnice si pro ni ihned přijela kriminálka

+ Další 3 fotografie
porod odsouzené
Vražedkyně Petra Janáková (29) už porodila. I když měla termín až za několik týdnů, v pátek přivedla v nemocnici v Královéhradeckém kraji na svět chlapce. Tomu bylo okamžitě odebráno DNA. Pro Janákovou si do porodnice přijela kriminálka.

Petra Janáková porodila podle informací televize FTV Prima už v pátek. Poté prý podepsala revers a odešla. Z porodnice odešla dříve údajně kvůli tomu, že za ní ihned po porodu přijela kriminálka. „Oznámili mi, že odebrali testy DNA,“ řekla Janáková reportérovi. „Porod probíhal normálně. Na to, že to je druhý porod, tak v pohodě,“ doplnila.

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se Janáková přestěhovala z Jilemnice do Vrchlabí a radikálně změnila vzhled. Janáková začala chodit běžně mezi lidi, což místní přinejmenším znepokojovalo.

Za chladnokrevné zabití sběratele mincí a přípravy dalších čtyř vražd dostala Janáková 30 let ve vězení. Na svobodu se kvůli těhotenství dostala letos v červnu po necelém roce. Od začátku odmítala sdělit, kdo je otcem dítěte a jak vlastně v hradecké věznici otěhotněla. Ve hře je oplodnění některým z dozorců anebo sperma donesené zvenčí, třeba v propisce. Případ nyní vyšetřuje GIBS.

Její manžel Jaroslav (30) vyfasoval za vraždu 28 let. Tresty ale dodatečně zmírnil soud, původně si měli oba sednout na doživotí.

Mohlo by vás zajímat

Další články