Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vražedkyně Janáková po porodu promluvila: Za vše může bývalý manžel, chtěl mi zabít syna

+ Další 2 fotografie
Vražedkyně Petra Janáková, která otěhotněla ve vězení a nyní se na svobodě stará o svého novorozeného syna, má na krku třicetiletý nepodmíněný trest. Ten dostala za jednu dokonanou vraždu, dvě přípravy a dva pokusy o vraždu. V exkluzivním rozhovoru pro televizi Prima prozradila, že vražd kolem ní a jejího bývalého manžela mohlo být ve výsledku daleko víc. Obětí Jaroslava Janáka se prý měla stát i ona a její syn z prvního manželství.

Petra Janáková, odsouzená za vraždu, dvě přípravy a dva pokusy o vraždu, neznámo jak a zatím stále neznámo s kým ve vězení otěhotněla. Když byla v 6. měsíci, byl jí trest přerušen. Minulý pátek porodila chlapečka, o kterého se může doma rok starat, než nastoupí zpět do výkonu trestu. V exkluzivním rozhovoru pro televizi Prima uvedla, že za vše může její bývalý manžel Jaroslav Janák, který si z ní udělal svou loutku.

Do vraždy sběratele mincí Evžena šla prý s bývalým manželem proto, aby od něj měla klid. „Dva roky jsem žila ve stresu s ním, dva roky psychickýho, fyzickýho týrání. A po těch dvou letech už člověk je prostě jako loutka, jen aby doma byl klid, aby prostě nám dal pokoj,“ uvedla vražedkyně, z níž je nyní novopečená matka.

Janáková rovněž tvrdí, že s dalšími pokusy o vraždu nemá ona nic společného a ani o nich nevěděla. „Chci říct, že prostě usiluju o to, aby byly další soudy, protože s těmi čtyřmi pokusy nemám nic společného a to se budu snažit dokázat. Já jsem o tom vůbec nevěděla, on mě do toho namočil prostě jako pomstu, aby se mi pomstil, abych údajně z kriminálu nikdy nevylezla,“ vysvětluje žena, která dle svých tvrzení byla v bezvýchodné situaci.

„Neměla jsem kam jít, všechno bylo psaný na Janáka, nás všechny držel v tomhle v šachu, všechno je mi hrozně líto, kdyby šel prostě vrátit čas, tak to udělám hned. Vrátím čas a prostě žila bych normální život se svým dítětem,“ uvedla Petra, která se prý sama mohla stát obětí svého bývalého manžela. Reportér televize Prima zjistil, že Janák jak na ni, tak na jejího syna uzavřel pojistku. „Bylo to proto, aby nás potom mohl oddělat, ty pojistky byly v řádech několik milionů korun, jak na syna, tak na mě,“ tvrdí.

Petra Janáková si na svobodě změnila jméno, image, porodila syna a snaží se prý normálně žít. Lidé v okolí se jí ale bojí a pan Luděk, kterého se měla Petra s Jaroslavem pokusit zabít, nyní žije ve strachu o svůj život. „No tak jako obavy mám, protože byl jsem svědčit proti ní i proti Jaroslavu Janákovi u soudu a jako každej má teď obavy, co se bude dít. Jestli nebude kopat kolem sebe, aby se nezbavovala lidí. Když zabila jednoho člověka, podruhé jí to nebude dělat problémy,“ uvedl pro televizi Prima. Muže se měl Janák pokusit srazit autem a pak mu měla dát Janáková do kávy opiáty a měli ho pustit v autě ze stráně dolů, vše kvůli pojistce, kterou na něj uzavřeli. Janáková ovšem tvrdí, že to není pravda a nic mu do kávy nedávala.

Veřejnost nyní zajímá především to, jak Janáková ve vězení otěhotněla a kdo je otcem jejího novorozeného syna. Tomu bylo ihned po narození odebráno DNA. Odborník ovšem nevěří tomu, že by se vražedkyně sama oplodnila pomocí propašovaného semene. Měla tedy ve vězení pohlavní styk?

Související články

Další články