Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vražedkyň nebohých zvířat je víc! Našli jsme další dvě ženy, které zabíjejí pro zábavu: Je mezi nimi i Miss

Olivia a Mindy se stejně jako Melissa baví zabíjením němých tvorů.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Dalších 10 fotografií

Žen, které pro zábavu loví nebohá a často i před vyhynutím chráněná zvířata, je víc, než jsme čekali. Svůj pořad, v němž své „vraždící schopnosti“ předvádí před televizními kamerami, nemá jen Melissa Bachman, ale i další „dámy“.

Lovkyně divoké zvěře se jmenují Olivia Nalos Ope a Mindy Maples Arthurs. Ta první, blondýna, byla v roce 2004 vítězkou Miss Nebraska a ta druhá, brunetka, vyrůstala v Jižní Africe. Dojemné.

Obě by mohly dělat reklamu na nějaké kosmetické výrobky, neboť se bez líčidel na lov nevydají. Obě zabíjení zvířat doslova podlehly.

Stejně jako Melissa Bachman se své vášni věnují naplno a své úlovky, mezi které často patří vzácná zvěř, zveřejňují na Facebooku nebo na svých webovkách.

Jejich domy jsou vyzdobeny kůžemi, hlavami a parožím mrtvých zvířat a je patrné, že jsou na to nesmírně pyšné.

Mindy i Olivia si již všimly petice proti Melisse Bachman, která se zasazuje o udělení zákazu přístupu Melisse do Jižní Afriky, kde zabila vzácného lva, a obě dvě jsou šokované. Svou kámošku hodlají podpořit.

Zastaví někdo tyhle manekýny hrající si na bohyně, nebo bude jejich činnost dál přehlížena kvůli sledovanosti televizních pořadů, v nichž vystupují?

Související články

Další články