Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vraždy v Midsomeru a Odpadlík! Televize Prima odstartovala kanál Krimi. Jak ho naladíte?

Máte rádi Vraždy v Midsomeru?
Zdroj: youtube.com
V pondělí dne 2. dubna televize Prima spustila nový kanál, který se jmenuje Prima Krimi. Bezplatný program je zaměřen zejména na zahraniční detektivky. Diváci se tak mohou těšit například na seriál Odpadlík a nebo Vraždy v Midsomeru. Jak nový kanál naladíte?

Televize Prima v pondělí ve 13:50 spustila svůj osmý televizní kanál nazvaný Prima Krimi. Diváci se mohou těšit zejména na zahraniční detektivky. Na programu Prima Krimi diváci najdou seriály Myšlenky zločince, Policie New York, Sběratelé kostí, Odpadlík nebo Vraždy v Midsomeru. Hitem by mohl být American Crime Story: Versace. První večer diváky pobaví televizní premiéra filmu Dívka ve vlaku – online vysílání běží zde.

„Od Prima Krimi si slibujeme větší tematickou rozmanitost našich kanálů a především nárůst podílu divácké sledovanosti skupiny Prima, protože cílíme na širokou diváckou skupinu,“ uvedl v prohlášení generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Vysílání kanálu Prima Krimi zajistí třetí digitální multiplex Czech Digital Group, satelitní provozovatelé, kabeloví operátoři včetně UPC a internetové televize O2 TV nebo T-Mobile TV. Pokud nevíte, jak Prima Krimi naladit, tak podrobný návod najdete zde.

Související články

Další články