Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vraždy jako v české detektivce: 3 lidi byli zastřeleni kuší, udělali z nich Živé terče

Zdroj: Booking.com
Záhadný nález
Záhadný případ vyšetřuje Bavorská policie. V pasovském penzionu byla nalezena těla tří lidí - jednoho muže a dvou žen. Všichni tři byli zabiti kuší, šípy byly zabodnuty v tělech obětí. Jaký byl vztah mezi zavražděnými a kdo netradiční zbraní zabíjel, zůstává záhadou. Kuriózní na tom je, že se případ nápadně podobá ústřednímu motivu české detektivky Živé terče, kterou sleduje celé Česko.

Bavorská policie vyšetřuje záhadnou smrt tří lidí. Oběti skončily doslova se šípem v zádech, což byl pro policisty, kteří nalezli těla v sobotu v jednom pasovském penzionu, šok. V místnosti, kde bla těla nalezena, policisté našli i dva vražedné nástroje – kuše. Cizí zavinění se zatím neprokázalo. Informuje o tom agentura DPA.

Co se opravdu v bavorském penzionu odehrálo, zatím nikdo netuší. Muž (53) a dvě ženy 30 a 33 let byli německé národnosti a dosud se neví, jaký vztah mezi sebou trojice měla. Podle penzionu si zaplatili jeden pokoj v pátek. Zatím se spekuluje, že dvě z obětí se zastřelily navzájem, kdo zabil třetího, se neví.

Muž a 33letá žena podle vyšetřovatelů pocházejí ze spolkové země Porýní-Falc. Třicetiletá žena je z Dolního Saska.

Vysvětlit tuto záhadu by měla pitva, která je naplánována na pondělí. Penzion zůstává i po hrůzném nálezu stále v provozu. V neděli byl dokonce plný k prasknutí. „Je to hrozné. Ale teď slavíme Svátek matek,“ uvedla jedna z návštěvnic agentuře DPA a podotkla, že stůl už byl objednán.

Související články

Další články