Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vraždu kmotra Mrázka si objednal Andrej Babiš, uvedl Marek Dalík! Je to osobní útok, reagoval Babiš

Marek Dalík si v roce 2011 pustil pusu na špacír a uvedl, že vraždu
kmotra Mrázka si objednal Andrej Babiš.
Zdroj: Reprofoto ČT / profimedia.cz
Andrej Babiš čelí velkým problémům kvůli Čapímu hnízdu. Není to jeho jediný problém. V roce 2011 čelil nepříjemným slovům, která z úst vypustil Marek Dalík. Dalíkova slova označil za nesmysl a osobní útok.

Lobbista Marek Dalík se do Babiše pustil za to, že jej označil za symbol české korupce, a vytasil se s prohlášením, že si Babiš před lety objednal vraždu někdejšího krále podsvětí Františka Mrázka. Psal se rok 2011 a informoval o tom týdeník Ekonom. Opravdu jsme si to nevymysleli, původní článek najdete ZDE.

Marek Dalík měl vždy dobré kontakty a zajímavé informace. Když jste kamarádem Mirka Topolánka, tak se dozvíte mnoho zajímavého.

Přesto všichni tak nějak doufáme, že tohle bylo jen zoufalé Dalíkovo kopání do konkurenta. Přeci není možné, aby současný ministr financí dělal… Takhle opravdu nechceme ani přemýšlet! Dalík v roce 2011 také dostal dotaz, zda má pro své tvrzení nějaké důkazy. Uvedl, že žádné důkazy nemá.

Jak na Dalíkova slova v roce 2011 reagoval Babiš? Označil to za osobní útok, který ho má poškodit v očích veřejnosti.

„To je přeci absolutní nesmysl. Hlavní kmotři Roman Janoušek a Marek Dalík už běhají po policajtech a hledají ve spisech, kde narazí na jméno Babiš,“ uvedl tehdy Andrej Babiš.

Více o vraždě kmotra Mrázka najdete ZDE.

Související články

Další články