Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vraždou Jany (†58) to nekončí, ZABÍJET budou dál! Strach panuje na všech pumpách

+ Dalších 18 fotografií
Před týdnem poblíž Nelahozevsi chladnokrevně popravili čerpadlářku Janu (†58). V pondělí vyšlo najevo, že měsíc zpátky se podobný útok odehrál v nedaleké Červené Lhotě u Úžic. Pachatelé tehdy rovněž přišli a utekli přes pole a jeden z nich byl ozbrojený. Pumpařka ale měla štěstí a vyvázla z přepadení živá. Na Mělnicku panuje ohromný strach a všichni se obávají, že řádění ozbrojenců vraždou milující matky a babičky teprve začalo.

Některé benzínky na Mělnicku změnily otevírací dobu a přes noc nefungují. Tím ale možná obrana proti lupičům končí. Amosféra strachu v pondělí ještě zhoustla, na povrch se totiž dostala informace, že ozbrojené přepadení v okrese proběhlo už v listopadu.

„Loupežné přepadení se odehrálo 9. listopadu a bylo se zbraní, po pachatelích pátráme. Lupiči z pumpy odnesli nějaké věci, ale nebudeme je blíže specifikovat. Žádné další bližší informace nebudeme poskytovat,“ sdělila webu Novinky.cz mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. Čerpadlářka měla ale velké štěstí a vyvázla živá.

Jinak rozdal osud karty pumpařce Janě Š. (†58), kterou před týdnem bez soucitu zavraždil jeden z lupičů. Policie odmítá komentovat doměnku, že by mohla být mezi oběma přepadeními souvilost. Místní lidé o ní ale s obavami spekulují a mají strach, že se vrahové ještě vrátí.

„Od pondělního rána se dveře u měšťáků netrhnou. Všichni tady mají strach. Volají strážníky i k naprostým banalitám, ale je to pochopitelné. Nic podobného se tady v uplynulých desítkách let nestalo,“ řekl eXtra.cz jeden z obyvatelů nedalekých Veltrus.

Kriminalisté nezahálí a po dvojici pachatelů intenzivně pátrají. Hledají i lupiče, kteří udeřili už před měsícem v Červené Lhotě. Dostat se na stopu vrahům paní Jany pomáhá policii veřejnost, dosud od ní vyšetřovalé obdrželi přes 200 poznatků.

Přesto i nadále žádají všechny, kteří by mohli k dopadení pachatelů něčím přispět, aby se ozvali na tísňovou linku 158.

Související články

Další články