Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Vraždou Jany (†58) to nekončí, ZABÍJET budou dál! Strach panuje na všech pumpách

+ Dalších 18 fotografií
Před týdnem poblíž Nelahozevsi chladnokrevně popravili čerpadlářku Janu (†58). V pondělí vyšlo najevo, že měsíc zpátky se podobný útok odehrál v nedaleké Červené Lhotě u Úžic. Pachatelé tehdy rovněž přišli a utekli přes pole a jeden z nich byl ozbrojený. Pumpařka ale měla štěstí a vyvázla z přepadení živá. Na Mělnicku panuje ohromný strach a všichni se obávají, že řádění ozbrojenců vraždou milující matky a babičky teprve začalo.

Některé benzínky na Mělnicku změnily otevírací dobu a přes noc nefungují. Tím ale možná obrana proti lupičům končí. Amosféra strachu v pondělí ještě zhoustla, na povrch se totiž dostala informace, že ozbrojené přepadení v okrese proběhlo už v listopadu.

„Loupežné přepadení se odehrálo 9. listopadu a bylo se zbraní, po pachatelích pátráme. Lupiči z pumpy odnesli nějaké věci, ale nebudeme je blíže specifikovat. Žádné další bližší informace nebudeme poskytovat,“ sdělila webu Novinky.cz mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. Čerpadlářka měla ale velké štěstí a vyvázla živá.

Jinak rozdal osud karty pumpařce Janě Š. (†58), kterou před týdnem bez soucitu zavraždil jeden z lupičů. Policie odmítá komentovat doměnku, že by mohla být mezi oběma přepadeními souvilost. Místní lidé o ní ale s obavami spekulují a mají strach, že se vrahové ještě vrátí.

„Od pondělního rána se dveře u měšťáků netrhnou. Všichni tady mají strach. Volají strážníky i k naprostým banalitám, ale je to pochopitelné. Nic podobného se tady v uplynulých desítkách let nestalo,“ řekl eXtra.cz jeden z obyvatelů nedalekých Veltrus.

Kriminalisté nezahálí a po dvojici pachatelů intenzivně pátrají. Hledají i lupiče, kteří udeřili už před měsícem v Červené Lhotě. Dostat se na stopu vrahům paní Jany pomáhá policii veřejnost, dosud od ní vyšetřovalé obdrželi přes 200 poznatků.

Přesto i nadále žádají všechny, kteří by mohli k dopadení pachatelů něčím přispět, aby se ozvali na tísňovou linku 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články