Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vraždící klauni v Česku: Další děsivý klaun chtěl rozřezat muže na kusy motorovou pilou!

Vraždící klauni dorazili i do Česka!
Zdroj: Policie
+ Další 2 fotografie
Další případ, kdy člověk převlečený za klauna děsil kolemjdoucí lidi, se odehrál v Hulíně na Kroměřížsku. Partička mladých lidí se rozhodla, že si vystřelí z pár obyvatel, a zinscenovala napadení člověka klaunem s motorovou pilou. Jenomže lidem to nepřišlo vůbec vtipné a zavolali na linku 158.

Děsiví klauni dorazili už i do Česka. Lidé se obávají převleků klaunů, protože moc dobře vědí, co se momentálně odehrává v Americe, kde lidé převlečení za klauny lákají děti do lesů a děsí veřejnost.

Tenhle trend se rozmohl i tady a policie z toho rozhodně nadšená není. Řada osob, které se převlékají do kostýmů klaunů, se snaží na sebe pouze upoutat pozornost. Jenomže veřejnost se bojí. Většina se obává toho, co se stane, až se jednou tenhle „vtip“ stane skutečností.

Poslední případ děsivého klauna se odehrál v Hulíně na Kroměřížsku. Jeden z kolemjdoucích si všiml muže v obleku klauna, jak se snaží rozřezat ležícího muže. Okamžitě zavolal na linku 158 a upozornil policii.

Naštěstí šlo pouze o scénku, kterou zinscenovala parta mladých lidí jen tak pro zábavu. Jenomže procházejícímu se to jako vtip moc nejevilo. Policie nyní zjišťuje, zda se aktéři nedopustili trestného činu.

„Jedná se o osoby ve věku dvacet až šestadvacet let. Nyní zjišťujeme, zda se aktéři scének dopustili protiprávního jednání,“ dodala policejní mluvčí Kyšnerová.

Související články

Další články