Vraždícímu rapperovi Marku Teplému z Třebíče se konečně splnil sen o tom, že jeho band Masový Wrazi bude někoho zajímat.

Těžko říct, zda o tom ví, protože aktuálně ve vazební věznici v Brně přemýšlí o tom, zda se příštích šestnáct let, ke kterým ho letos v létě odsoudí krajský soud, nebude nudit. Teplý na Silvestra vyřešil drobnou potyčku s kolegou ze stavby za pomoci svého loveckého nože, a protože měl současně v těle alkohol a zřejmě si předtím i něco „frknul“, nezdá se, že by se v příštích měsících účastnil spanilé jízdy své kapely, která bude asi muset rychle hledat frontmana, protože „díky“ vraždě boduje.

Masový Wrazi jsou po víkendu nejposlouchanější kapelou na serveru Bandzone a z Teplého, jehož oběť má dnes v poledne v Třebíči pohřeb, je celebrita.

„Mám rád nože, nosím ho pořád u sebe, a když jsem vožralej, tak s ním napadám bezbranný lidi, takže asi tvoří mou osobnost, je to můj milášek,“ sděloval El Marón, jak si blbeček z Třebíče nechal říkat, v jednom ze svých textů, a jak zpíval, tak učinil, což teď zejména náctiletí hiphopoví fans kvitují hrozně vydřeně a tutově Teplého vynesou do Top 10 ve Slavíkovi.

Mistrovi gratulujeme a hned máme jeden tip pro Masové Wrahy, kdo by mohl El Maróna nahradit – Standa Hložek moc nemá do čeho píchnout a nebude drahý!