Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vraždící děti zabíjely ve jménu Islámského státu. Tahle zvěrstva nemají s islámem nic společného!

Zbraně drží kluci, kterým je tak 13 let.
+ Další 3 fotografie
Islámský stát vyslal do světa další poselství. Že v jeho řadách jsou kluci, kteří budou zabíjet. Že i malé děti mohou vraždit ve jménu černé vlajky. Islámský stát zveřejnil obrázky ze syrské Palmýry. Bylo zde popraveno 25 syrských vojáků.

Tohle nemá se světem islámu nic společného. Tohle je nějaký projekt, který někomu nese obrovské zisky. A muslimové to nebudou, ti jsou teroristy z IS ohrožováni stejně jako křesťané.

Islámský stát je teroristická skupina, která má za cíl rozsévat strach a vrazit kůl sváru mezi muslimy a křesťany. A i mezi muslimy samotné.

Kdo tohle zastaví? A je vůbec vůle proti IS zasáhnout? Nebo se čeká, až hrdlořezi z Islámského státu svrhnou syrský režim a popraví prezidenta Bašára Asada?

To jsou velmi palčivé otázky, na které zatím obyčejní lidé neznají odpovědi. Co však veřejnost vidí, jsou další zvěrstva.

Ve vzácném amfiteátru syrské Palmýry bylo dětskými vrahy popraveno 25 syrských vojáků. Záběry byly pořízeny zřejmě už 21. května, kdy Islámský stát město dobyl.

Zabíjení pod černou vlajkou přihlíží početné obecenstvo. Podle neziskové organizace SOHR byli diváci donuceni násilím a výhružkami, aby se na popravu dívali.

Mohlo by vás zajímat

Další články