Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vraždící bestii znásilňovali, dokud neporodila chlapce: S milencem zmasakrovala manžela

Vraždící bestii znásilňovali, dokud neporodila chlapce: S milencem zmasakrovala manžela
Zdroj: Profimedia
Matka od dětí
Kelly Gissendaner je taková normální žena v domácnosti, co není se svým manželstvím úplně spokojená. Rozhodne se tedy s milencem svého muže zmasakrovat! Pusťte ji, trest smrti je příliš, řvou kupodivu lidé včetně samotného papeže.

Po znásilnění porodí chlapce

8. března 1968 se do chudé rodiny narodí Kelly Gissendaner Holčička vyrůstá v americkém státě Georgie. To ještě nikdo netuší, že se stane první popravenou ženou tohoto státu! Malá Kelly je už odmalička obtěžována nevlastním otcem i ostatními muži z okolí. V posledním ročníku střední školy ji dokonce znásilní, Kelly otěhotní a porodí chlapce. Už v 19 letech se rozhodne poprvé provdat, manželství se ale po necelém půl roce rozpadá.

Jejím druhým manželem se stává Dougles, kterému Kelly porodí holčičku. Oba manželé ale nemají na růžích zrovna ustláno. Ztratí práci, a protože mají hluboko do kapsy, stěhují se ke Kellyině matce. Dougles s vidinou lepších zítřků vstupuje do armády, odkud jej posílají až do Evropy. Sloužit bude v Německu. Kelly se sama doma ale rozhodně nenudí, najde si milence, se kterým otěhotní. Kelly porodí chlapečka, její milenec ale umírá na rakovinu. Manželství s Douglesem se roku 1993 rozpadá, o dva roky později spolu už pár ale znovu uzavírá sňatek. O rok poději si kupují dům. Šťastný konec se ale nekoná.

Na vraždu manžela najme milence

Naznačuje tomu i fakt, že si Kelly našla dalšího milence, Gregoryho. Toho si najme, aby jejího manžela sprovodil ze světa! Moc dobře totiž ví, že jí smrt manžela může díky pojistkám vynést v přepočtu až 2 miliony korun. V únoru roku 1997 vysadí Gregoryho před domem a jde ven za kamarády. Gregory už jenom čeká, až se Dougles vrátí domů. Pak na něj vytáhne nůž a odveze ho do nedalekého lesíka. Několikrát jej udeří svítilnou do lebky a začne ho bodat do krku a do zad. To už ale dorazí Kelly, aby pomohla s odklizením mrtvoly a zametením důkazů. Auto zapálí, tělo skryjí hluboko v lesích. Netrvá dlouho a jejich čin je odhalen.

Roku 1998 je Kelly odsouzena k trestu smrti. Její milenec z toho vyvázne s lehčím trestem. Vyfasuje doživotí, a to díky tomu, že s policií spolupracuje a taky tak trochu všechno na Kelly hodí. Gregory tvrdí, že vraždu manžela plánovala už tři měsíce před tím, než se stala! Kelly je během soudního procesu klidná, nevykazuje žádné emoce. "Mám tě ráda," vzkáže jen své plačící mamince. "Všechny vás prosím a modlím se k Bohu, nedávejte jí rozsudek smrti," prosí matka neoblomnou porotu. I široká veřejnost považuje rozsudek soudu za neúměrný. Vždyť Douglese zabil přece Gregory! Jenže ten byl jen vražednou zbraní hamižné Kelly, zní hlasy z poroty.

Pusťte ji, vyzývá i papež František

Během čekání na popravu se Kelly obrátí na víru. Pomáhá také spoustě vězenkyň tím, že s nimi mluví přes ventilaci a rozmlouvá jim jejich pokusy o sebevraždu. Mnohým z nich tak zachrání život! Za Kelly se přimlouvá samotný papež František, mnozí politici, ostatní vězni a dokonce i bachaři. Smrtící injekci ale neunikne. Po 15 letech, kdy čeká na svou smrt, vydechne roku 2015 naposledy. Během popravy pláče, modlí se a zpívá píseň Amazing Grace, kterou známe jako Už z hor zní zvon v podání Karla Gotta

"Řekněte mým dětem, že je mi to moc líto. Ten úžasný muž kvůli mě přišel o život, a kdybych to mohla vzít zpátky, už dávno bych to udělala. To už ale nejde. Jen doufám, že najdou mír a nějaké to štěstí. Bůh vám žehnej," vzkázala Kelly svým dětem, jejichž otce nechala zavraždit, když jim bylo pouhých 5, 8 a 12 let. Stala se tak jedinou popravenou ženou v Americe roku 2015.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy