Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vražda ze žárlivosti: Muž ubodal svou těhotnou bývalou přítelkyni poté, co si našla nového partnera

Vražda ze žárlivosti: Muž ubodal svou těhotnou bývalou přítelkyni poté, co si našla nového partnera
Zdroj: Facebook
těhotná
V jižním Londýně se odehrála tragédie. Těhotnou Kelly Mary Fauvrelle (26) zavraždil její bývalý přítel. I přes snahu rodiny se dítě nepodařilo zachránit a stejně jako jeho matka podlehlo zraněním.

Aaron McKenzie (26) je obviněn z vraždy těhotné Kelly Mary Fauvrelle (26). Muž se nejdříve vloupal do jejího bytu zadní terasou a 21krát ji bodl do hrudi, ve které měla ránu 20,4 centimetru. Útočníkem byl její bývalý partner a otec dítěte. Vražda se odehrála v Thornton Heath v jižním Londýně.

Zesnulá byla ve 33. týdnu těhotenství. Nenarozeného syna se její rodina snažila zachránit domácím císařským řezem. Dítě však utrpělo vážné poškození mozku a zemřelo o čtyři dny později v nemocnici. Chlapec se měl jmenovat Riley.

Aaron a Kelly spolu tvořili pár několik let do roku 2019. Dívka ale přítele opustila a začala chodit s jiným mužem. Bývalý partner rozchod neunesl a ze žárlivosti se rozhodl k surovému činu.

Dívčina sestra Melissa spala mezitím ve vedlejší místnosti. Když uslyšela křik, myslela si, že Kelly potratila. Pak ale vešla do jejího pokoje, kde viděla na podlaze krev.

„Melissa křičela, aby někdo zavolal záchrannou službu. Do místnosti vešli další členové rodiny,“ popisuje situaci vyšetřovatel Duncan Penny QC. Dodává, že vrah utekl z místa činu a chtěl pokračovat dál ve svém životě, jako by se nic nestalo.

Veškerá obvinění ale Aaron McKenzie popíral a policii tvrdil, že byl celou noc v domě své matky a spal. Později se nakonec přiznal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy