Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vražda v přímém přenosu: Osmnáctiletá dvojčata Amanda a Amálka byla popravena u špinavé cesty

Zdroj: Policie Ceará, Brazílie/koláž eXtra.cz
Otřesný případ

Děsivá poprava dvou osmnáctiletých sester Amálie a Amandy Alvesových byla živě streamovaná na Instagramu. Podle brazilských zdrojů mělo k brutálnímu činu dojít z toho důvodu, že obě věděly "příliš mnoho" o událostech spojovaných s tamními drogovými dealery.

Zahraničními médii prolétlo děsivé video zachycující poslední okamžiky dvou mladých sester z Brazílie. Osmnáctiletá Amálie a Amanda Alves byly nalezeny mrtvé ve středu 14. července u prašné silnice za bytovým komplexem v obci Pacajus v brazilském státě Ceará. O události informoval web Daily Mail.

Brzy po nálezu těl byl vzat do vazby jistý sedmnáctiletý Mateus Abreu, který měl vraždy spáchat. Vše měl navíc živě vysílat na Instagramu. Na videu je vidět, jak dívky klečí v noci na špinavé silnici a vlasy si dávají do drdolu. Abreu měl údajně vzít zbraň a střelit každou z nich do hlavy, což byly pro dívky smrtelné rány. 

Věděly příliš mnoho

Podle tamních webů měly být sestry zastřelené, protože toho věděly příliš mnoho ohledně drogových dealerů a jejich nelegálního byznysu ve městě. Obě osmnáctileté Brazilky byly navíc už matkami. Amanda po sobě zanechala tříletou dceru a její dvojče Amálie šestiměsíčního synka.

Související články

Další články