Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vražda v Děčíně: Nezletilý syn shodil svého otce z balkonu, ten se napíchl na plot

SMRT
Nepochopitelná smrt se odehrála minulý týden v severočeském Děčíně. Podle policie sedmnáctiletý syn shodil z balkonu třetího patra činžovního domu svého otce, který na následky zranění zemřel. Mladík je v tuto chvíli obviněný z vraždy a nyní je ve vazbě.

Muž se o syna staral sám. Před pěti lety mu zemřela manželka. „Nevím, že by měli mezi sebou nějaké spory, o synovi vždycky s nadsázkou říkal: To moje miminko,“ řekl jeden z kamarádů portálu idnes.cz usmrceného muže.

I když sousedi tvrdili, že o špatných vztazích mezi oběma muži netuší, policistům někteří z nich vyprávěli, že z jejich bytu často slýchali hluk a hádky. Místní lidé vypověděli, že otec byl naposledy spatřen ve své oblíbené restauraci ještě minulý týden ve středu večer. Nad ránem se prý pohádal se synem…

Co přesně se ve čtvrtek mezi oběma stalo, zatím není jasné. Policisté pouze sdělili, že krátce po půl šesté ráno dostali oznámení o pádu muže z balkonu. „Po příjezdu policejní hlídky a záchranářů na místo již poškozený bohužel nejevil známky života. Prvotním zjištěním bylo téměř zřejmé, že na tragédii má podíl jiná osoba. Několik minut nato policisté zadrželi podezřelého. Podle zjištění kriminalistů pádu muže předcházela konfliktní situace v bytě,“ je uvedeno v oficiální policejní zprávě. Policie v tuto chvíli nechtěla poskytnout více informací. „Trestní řízení je neveřejné, základní informaci jsme poskytli, víc se k tomu v tuto chvíli nebudeme vyjadřovat,“ řekla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Podle zjištění portálu idnes.cz nebyl muž zraněný před pádem na zem. Smrt mu způsobil dopad, kdy se napíchl na železné trubky plotu.

Podle záchranářů v době tragédie tam kromě otce a syna byl ještě další chlapec. kterému není ani patnáct let. „Odvezli jsme do nemocnice nezletilou osobu se stresovou reakcí,“ uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Policisté, kteří případ vyšetřují, jsou přesvědčení, že k zabití došlo úmyslně. Mladík byl vzat do vazby. Za vraždu mu hrozí v nejmírnější sazbě až osmnáctileté vězení. Kvůli jeho nízkém věku polovina, nanejvýš však deset let.

Související články

Další články