Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Znásilnění a vražda v brněnském parku. Po pachateli policie pátrá!

Obětí je zřejmě žena, která byla před smrtí znásilněna.
Policisté v Brně vyšetřují okolnosti vraždy, která se stala v úterý navečer v arboretu Mendelovy univerzity v Černých polích, nedaleko parku Lužánky. Pachatel je na útěku. Policisté celou oblast uzavřeli.

Vyšetřovatelé nechtějí poskytnout žádné bližší informace. Nechtěli prozradit věk oběti ani to, jestli šlo o ženu nebo muže. Podle TV Nova se zřejmě jedná o ženu.

Ta měla být před smrtí nejspíš znásilněna. Pachatel je na útěku a zřejmě bude celý od krve. Upozorněni na něj byli i řidiči MHD.

Desítky policistů pročesávaly nepřehledný terén, pátrání podporoval i vrtulník. „Pátráme po pachateli závažného násilného trestného činu. Pátrání se zaměřuje na celé centrum města,“ řekla večer Blesk.cz mluvčí brněnské policie Andrea Straková.

Spekuluje se i o tom, že obětí mohla být studentka univerzity. Jaký měla vztah k vrahovi a jestli se vůbec znali, není jasné.

Mohlo by vás zajímat

Další články