Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vražda? Nebo sebevražda? Julie (13) je mrtvá! Tělo našli na Liberecku v lesíku!

Julie už se domů bohužel nevrátí.
Nejhorší obavy se naplnily! Třináctiletá Julie M., po které zoufale pátrala její rodina, kamarádi i policie od pondělního večera, je mrtvá. Její tělo našli v lesíku u libereckého letiště v Ostašově.

„Mohu potvrdit, že máme lékařku na místě. V současné době probíhá ohledání těla, bližší podrobnosti ale uvést nemohu,“ řekla pro Deník.cz před sedmnáctou hodinou mluvčí záchranné služby Lenka Moravcová.

Žákyně 7. třídy ZŠ v Lesní ulici zmizela v pondělí odpoledne. V půl čtvrté odpoledne jí skončilo odpolední vyučování a měla jít ještě na kroužek do Základní umělecké školy. Ale tam už nedorazila.

Matka ji jela na kroužek vyzvednout, ale tam se dozvěděla, že Julie vůbec nepřišla. Rozjelo se pátrání. První podivná stopa se našla už večer. U místního Globusu se našel její mobilní telefon.

Maminka věřila, že dívka je u nějaké své kamarádky. Do poslední chvíle přemýšlela, proč nejde její dcera domů a co se děje.

Dnes jí zhasla poslední naděje. Julie je mrtvá. Kriminalisté nyní vyšetřují, proč dívka zemřela. Každého napadá, že se mohla stát obětí trestného činu jako devítiletá Eliška z Klášterce nad Ohří, kterou zavraždil její vzdálený strýček.

Související články

Další články