Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vražda na nádraží: Muž strčil ženu před přijíždějící vlak, na místě zemřela

Zdroj: twitter.com
mord
V německém městě Voerde došlo v sobotu ráno ke strašlivé události. Muž, policisty identifikovaný jako jistý Jackson B., úmyslně strčil jemu neznámou ženu před přijíždějící vlak. Podle německého Bildu ho nyní čeká soud.

V sobotu ráno se na vlakovém nádraží ve Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku odehrál děsivý incident. Muž z neznámých důvodů strčil ženu, která na nádraží čekala se svými přáteli na spoj, pod přijíždějící vlak. Čtyřiatřicetiletá Anja N. spadla do kolejiště a neměla šanci se z něj dostat, vlak ji okamžitě přejel.

Podle německých médií neměl strojvedoucí už nejmenší možnost zastavit. I přes okamžitou pomoc přítomných osob žena na místě těžkým zraněním podlehla. Svědci se na pachatele okamžitě vrhli a drželi ho do té doby, dokud si pro něj nepřijela policie.

Pachatel, kterého policie identifikovala jako Jacksona B., je podle agentury DPA strážníkům dobře známý. Byl několikrát zadržen kvůli násilnostem, výtržnostem a dopravním přestupkům včetně pití alkoholu.

Další podrobnosti k případu nebyly zveřejněny, policie uvedla pouze to, že pachatel se se svou obětí neznal a neměl s ní žádné nevyřízené účty či spory, které by ho k odpornému činu vedly.

Související články

Další články