Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vražda mladého muže u Kralup: Hlavu mu měla uříznout jeho sestra!

Vyšetřování stále probíhá. Ilustrační foto.
Středočeští kriminalisté vyšetřují brutální smrt mladého muže. Na prvního máje ho našli s prořízlým hrdlem. Podle dosud nepotvrzených informací ho zabila vlastní sestra, protože se měl předtím pokusit o znásilnění své další sestry. Případ se stal nedaleko Kralup nad Vltavou.

Poblíž Kralup nad Vltavou se na prvního máje stala tragická událost. Mladého muže našli s prořízlým hrdlem. Případem se už zabývá středočeská kriminálka.

„Potvrdit mohu pouze to, že středočeští kriminalisté od úterního dopoledne vyšetřují násilnou smrt mladého muže v Dolanech nad Vltavou,“ sdělila policejní mluvčí Michaela Richterová. Zatím nemohla potvrdit ani to, zda šlo skutečně o vraždu.

Reportéři agentury Aktu.cz nicméně z místa informovali, že mladík zemřel velmi brutální smrtí. Prý se měl pokusit znásilnit svou sestru a poté mu měla podříznout hrdlo další sestra. Policie na místě zadržela ženu, bestiální scénář vraždy však nepotvrdila.

Mohlo by vás zajímat

Další články