Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VRAŽDA MEZI DĚTMI: Dívka (15) podřízla krk holčičce (†7) na dětském hřišti!

Patnáctiletá teenagerka podřízla krk sedmileté holčičce.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Velkou Británii otřásl brutální případ vraždy. Patnáctiletá teenagerka zavraždila teprve sedmiletou holčičku Katie Rough. Na hřišti nedaleko domova jí podřízla krk! Rodiče skončili v péči lékařů.

Velká Británie je v šoku. 15letá dívka v Britském Yorku na hřišti podřízla krk teprve 7leté holčičce Katie Rough. Po činu byla ihned dopadena. Rodiče malé dívky se zhroutili a skončili v péči lékařů. Na případ upozornil Daily Mail.

„Ne, ne, ne, moje holčička. Asi ji zabila. Zavolejte záchranku,“ plakala maminka Alison (38). Hned potom přijel i otec Paul (34), který se při pohledu na svoji dceru musel opírat o zeď. Lékaři se Katie snažili zachránit, ale marně. Po převozu do nemocnice dívka zemřela.

„V souvislosti s incidentem byla zatčena patnáctiletá dívka, která zůstává ve vazbě,“ potvrdil policejní mluvčí Dave Ellis. Bližší informace o mladé vražedkyni a případu ale neposkytl.

Dva týdny před vraždou se rodiče Alison a Paul teprve vzali a malá Katie jim byla za družičku. Doma mají ještě tři děti z minulých manželství. Nikdo nemůže pochopit, proč se taková tragédie stala. Dívka byla hodná a všichni ji měli rádi.

„Katie byla laskavé a ohleduplné dítě, byla oblíbená jak u spolužáků, tak u učitelů. Byla pracovitá a měla talent na tvůrčí psaní,“ řekla o dívce její učitelka Tracey Ralph. „Obvykle si hrávala kolem domu s kamarády. Byla milá, opravdu sladká, věčně usměvavá a přátelská,“ řekla deníku Daily Mail sousedka Christina Mercer.

Související články

Další články