Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vražda dívenky (†3) v Přerově: Matku viděli zakrvácenou ve sklepě, blábolila o Satanovi

Zdroj: Facebook, Mapy.cz, Profimedia.cz
Vražda dívenky
Křik a hádky na denním pořádku, zásahy policie a cesty záchrankou do nemocnice. Takové podmínky podle sousedů panovaly v bytě v přerovské Purkyňově ulici, kde ve středu odpoledne našli mrtvou dívku (†3). Za její matkou (23) tam prý chodíval přítel a údajně spolu užívali návykové látky. Ženu navíc v osudný den viděla sousedka celou od krve ve sklepě!

"Ráno, kolem půl deváté, pobíhala po sklepě a byla celá špinavá, pravděpodobně od krve. Křičela něco o Satanovi," řekla Televizi Přerov jedna z obyvatelek domu v přerovské Purkyňově ulici, která už vypovídala na policii.

Její teprve tříletá dcera už byla o několik pater výš v bytě mrtvá. Jak uvedli další sousedé, policisté v činžáku kvůli vraždě ve středu zasahovali až do večera.

"Byli jsme vyděšení, co se stalo, protože do baráku pořád chodili policisté v bílých oblecích. Pak jsme viděli, jak vynášejí tělo v plachtě. Až do večera dovnitř nikoho nepustili. Zřejmě se to stalo už v noci, protože mí čtyři papoušci pořád létali po bytě jako splašení," prozradila Přerovskému deníku jiná žena, která v domě bydlí.

Pro matku zavražděné dívky prý musela přijet záchranka, následně ji hospitalizovali ve specializovaném zdravotnickém zařízení. Sousedé kvůli ní neměli klid, hádky a křik měly být v jejím bytě na denním pořádku. Domácnost navštěvoval její přítel a v Přerově se mluví o tom, že spolu údajně konzumovali drogy. "Proč s tím nikdo nic nedělal? Nikomu bych takové sousedství nepřála," diví se starší žena z domu.

Případem se zabývají kriminalisté a zároveň proběhne nařízená soudní pitva. Policie v tuto chvíli odmítá podat jakékoliv informace o případných podezřelých z vraždy děvčátka.

Trestní řízení pro podezření z vraždy už ale zahájeno bylo. "Z dosud zjištěných poznatků a stop zajištěných na místě činu je zřejmé, že na smrti tříletého dítěte měla podíl jiná osoba," potvrdila policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

Související články

Další články