Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vráťu (2) nevrátím! Slovák unesl tohoto andílka, může s ním být ve vašem okolí

Pomozte s pátráním
Už ti ho nevrátím, napsal otec malého Vratislava (2) jeho mamince. Z rodného Slovenska ho unesl pravděpodobně do Česka nebo Polska. Policie proto žádá o pomoc s pátráním, které probíhá od neděle. Pokud jste chlapečka viděli, neprodleně zavolejte na tísňovou linku 158.

„Vráťu ti nevrátím,“ napsal otec dvouletého chlapečka vyděšené matce. Do jedné hodiny odpoledne jí měl Vratislava vrátit, ale neučinil tak. V neděli odpoledne se tak rozjelo pátrání, do kterého je zapojena i česká a polská policie.

Maminka má přitom malého Vráťu ve výhradní péči. Jenže chtěla otci i synovi udělat radost a půjčila mu ho, aby spolu strávili několik hezkých hodin. Zrada její důvěry ale přišla záhy, muž chlapce naložil do stříbrné octavie a uprchl. Auto má poznávací značku MT-845DH.

Znění otcovy textové zprávy potvrdila i policie. „Matce napsal, že dítě jí nevrátí a že s ním jede do Česka nebo do Polska,“ uvedli slovenští strážci zákona na Facebooku.

Vratislav je štíhlé postavy, má krátké světlehnědé vlasy, modré oči a měří přibližně 100 centimetrů. Přední zub má mírně odlomený. Když ho matka naposledy viděla, měl na sobě modrou polokošili, šedé kalhoty a na hlavě modrou kšiltovku. Do batohu mu pro jistotu přibalila teplákovou soupravu šedé barvy.

Pokud máte o pohřešovaném Vratislavovi jakékoliv informace, ohlaste je na tísňové lince 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články