Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vrátilo se to! Druhá manželka miliardáře Karla Janečka popsala, co dělala o vánočním čase!

+ Dalších 26 fotografií
Vystudovaná politoložka a jedna z nejkrásnějších a nejjemnějších žen na světě popsala, jak vnímala vánoční čas. Jaké svátky prožila Lilia Khousnoutdinova, která je druhou manželkou miliardáře Karla Janečka (44)? Bylo to opravdu magické!

Karel Janeček (44) je šťastným mužem. Po svém boku má dvě nádherné manželky. Jedna mu dala potomka, ta druhá mu ho dá v roce 2018. Lilia Khousnoutdinova, která se proslavila jako vystudovaná politoložka a také praktikující kněžka, popsala, jak vnímala ten magický vánoční čas.

„Velice zvláštní krásné dny plné rituálů a emocí. Splnila jsem si některé střípky dětských snů a dotkla se nejhlubšího dna, co zatím znám. Na Mcelách jsme rozjely slušnou magii. A věřím, že v ceremoniálním kruhu jsme vstoupily do nového slunečného cyklu v největší kráse, lásce a podpoře. Slunce se vrací. A tak, jak se vrací světlo, věřím, že nás čeká nádherný čas. Pokud se něco učím – je to čím dál víc si vážit svého ženského sesterského kruhu. Děkuji všem, kdo jste v tom byly se mnou,“ popsala Lilia. Ta slunovrat uvítala v kruhu žen, protože ženská energie je jiná než mužská. Je taková více vánoční.

Podívejte se na krásné fotografie nádherné ženy, která je s Karlem Janečkem moc šťastná.

Mohlo by vás zajímat

Další články