Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Vrátil se silnější a odhodlanější! Video ukazuje emoce po propuštění Tomáše Řepky

+ Dalších 9 fotografií
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (46) v pondělí za doprovodu své přítelkyně Kateřiny Kristelové (40) opustil brány věznice. Za mřížemi strávil přesně 225 dní z původně vyměřeného trestu 2 a půl let. Ačkoliv podmínky ve vězení nejsou ideální, vyšel z něj v kondici a vypadal dobře. "Nezlomí ho to. Jak ho znám, vrátí se silnější," nechala se v minulosti slyšet Kristelová.

Plzeňský soud rozhodl o podmínečném propuštění Tomáše Řepky z vězení. Po více než šesti měsících se tak bývalý fotbalista dostal konečně na svobodu. Přímo před branami věznice na bývalého fotbalistu čekala jeho přítelkyně Kateřina Kristelová a poté, co vyšel ze dveří, následovalo velmi dojemné vítání.

Řepka je v kondici

Kristelová se před cestou pro Řepku vyparádila. Ve stylovém kabátku, brýlích a čapce vypadala velmi dobře. Nečekaně dobře ale vypadal i sám Řepka. Měsíce strávené za mřížemi se na jeho tváři podepsaly minimálně. Po dlouhém objímání následoval odjezd domů a okamžité vyznání lásky.

To, že na něj Kateřina čekala, dokázal Tomáš na sociálních sítích náležitě ocenit. „Na tebe jsem čekal celý život,“ napsal na Instagramu a dal tak lidem jasně najevo, kdo je pro něj číslo jedna. Zdá se, že Kristelová měla pravdu a Řepka se vrací, aniž by byl zlomen.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy