Vrátil se jako kapitán! Tomáš Řepka má za sebou ostrý zápas. Jak to dopadlo?

Tomáš Řepka v dresu Čelákovic.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Tomáš Řepka (44) se vrátil jako kapitán na zelený pažit. Tentokrát to nebylo za Spartu ani za West Ham United, zahrál si za tým Čelákovic-Záluží. Jak zápas dopadl a jaký z toho má Řepka pocit?

Tomáš Řepka (44) s kapitánskou páskou a dvojkou na dresu se vrátil na fotbalový trávník. Svého času obránce Sparty, Fiorentiny či West Hamu dnes nastoupil proti Líbeznici v dresu Panthers Čelákovice-Záluží.

Utkání sledovalo téměř 400 diváků, takovou návštěvu klub nepamatuje. A lidé nepřišli jen na pivko a párek, dorazili hlavně na Řepku. Tady nešlo o soudy, tady šlo o 90 minut ostrého boje. Kluci z Čelákovic-Záluží nakonec prohráli 1:2, ale diváci odcházeli spokojení.

"V poločase to vypadalo dobře, vedli jsme 1:0. Druhý poločas přinesl zbytečné chyby. Já se cítil dobře, uběhal jsem to v pohodě, ale prohra mrzí. Je ale na čem stavět, sešli jsme se v této sestavě vlastně poprvé a vím, že další zápasy budeme lepší," uvedl pro eXtra.cz Řepka.

Na zápas dorazil i štáb TV Nova a také fanoušci, kteří přijeli z Prahy jen na Řepku. Když za vámi stojí fanoušci, tak se hraje hned líp.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní