Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vrátí se Leoš Mareš po smrti otce k rodině? Jeho manželka Monika říká, že odchod dědečka rodinu spojí

Vrátí se Leoš Mareš po smrti otce k rodině? Jeho manželka Monika říká, že odchod dědečka rodinu spojí
Zdroj: instagram.com
Leoš Mareš (39) truchlí, zemřel jeho otec Ivo, bylo mu 65 let. Zajímavé je, co k tragédii říká Marešova manželka Monika. Je přesvědčená, že smrt dědečka dá rodinu zase dohromady.

Leoš Mareš (39) se těšil, že se svými syny prožije opravdu nádherné Vánoce Jenže oslavy přeťala smrt jeho otce Iva.

Nyní se ke smrti tchána také vyjádřila Monika Marešová Ta pořád není rozvedená s Leošem, takže tím pádem nemá moderátor prostor pro svatbu s Monikou Koblížkovou, se kterou momentálně randí.

"Snažila jsem se stát Leošovi po boku. A smrt tchána nás paradoxně jako rodinu stmelila," řekla Monika Marešová pro Blesk.cz. Později dodala, že před svými syny nic s Leošem netajili.

"Synové se to od nás dozvěděli hned poté, co se tato smutná událost stala. Vzali jsme je i na pohřeb. A nechtěli jsme je rozloučení stranit, protože tak jako zrození patří k životu, tak němu patří i smrt," tvrdí Monika.

Leoš nese smrt otce velmi těžce. S okolím nekomunikuje, důvěřuje své partnerce Monice. Stručně se vyjádřil jen přes sociální sítě

"Toto pondělí 28. prosince v 11:41 dopoledne zemřel otec po dlouhé těžké nemoci. Byl jsem u něj, seděl u jeho postele a držel ho za ruku," napsal Leoš k fotce svého táty.

Související články

Další články