Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vrátí se ještě jednou? Jandač oznámil nominaci na Světový pohár a drží v ní místo i pro Jágra!

Vrátí se ještě jednou? Jandač oznámil nominaci na Světový pohár a drží v ní místo i pro Jágra!
Zdroj: profimedia.cz
Mládí vpřed! Takový je signál vedení české hokejové výpravy před blížícím se Světovým pohárem v Kanadě. Pro jednoho veterána však bude na soupisce místo vždycky.

A není těžké uhádnout, o koho se jedná.

Jaromír Jágr je stále nejlepším českým útočníkem, střelcem i hráčem v celé NHL, a tak o něj logicky stojí i nová reprezentační garnitura.

A podle vyjádření Jandačova realizačního týmu bude záviset jen a jen na něm, zdali ještě bude mít chuť rvát se za národní tým a zkrátit si i jindy pečlivě piplanou přípravu.

Věřme, že se nakonec rozhodne si ještě jednou navléct kultovní číslo 68 a rvát se i v prostředí, kde mu to tolik sedí.

A jak vypadá původní nominace?

Brankáři:

Petr Mrázek (Detroit/NHL) - Kometa NHL a pravděpodobně jasná jednička výběru.

Ondřej Pavelec (Winnipeg/NHL) - Tak trošku šok. Letos byl neustále zraněný a jeho forma nevypadá nijak závratně. Skousne roli trojky?

Michal Neuvirth (Philadelphia/NHL) - Tady není o čem diskutovat. Philadelphský Rocky září a stává se jedničkou ambiciózních Flyers. Dvojka jak víno!

Obránci:

Andrej Šustr (Tampa Bay/NHL) - Krásný příběh kdysi podceňovaného borce, na kterém by teď měla stát naše defenziva. Český Chára si to ale zaslouží.

Roman Polák (San Jose/NHL) - V necelých třiceti letech je nejzkušenějším českým bekem. V repre zatím moc nezaujal, takže má nejvyšší čas ukázat svoje umění.

Radko Gudas (Philadelphia/NHL) - Tenhle hipster drsňák může být českým trumfem. Bude to řezat hlava nehlava a v NHL z něj už teď mají soupeři plné gatě!

Michal Kempný (Omsk/KHL) - Kdo to je? To si říkají nejen čeští fanoušci, ale hlavně zahraniční soupeři. Má z něj být nový Židlický, tak uvidíme, co je na tom pravdy.

Útočníci:

Jakub Voráček (Philadelphia/NHL) - V éře po Jágrovi má být právě on největší českou oporou. Na posledním MS se rázně přihlásil o slovo. Dostojí tomu i tentokrát?

David Krejčí (Boston/NHL) - Momentálně vede bodování Bruins i všech českých hráčů. Konečně by měl dorůst i do roli lídra repre, které se dříve zříkal.

Ondřej Palát (Tampa Bay/NHL) - Letos se mu tolik nedaří, ale rozhodně si můžete být jistí, že nic nevypustí a bude potit krev.

Tomáš Hertl (San Jose/NHL) - Kdekdo ho už odepisoval, ale on se obdivuhodně zvedl a momentálně patří k nejlepším útočníkům celé NHL. Nový Jágr? Proč ne!

Tomáš Plekanec (Montreal/NHL) - Bude z něj opět kapitán? Předpoklady na to má.

David Pastrňák (Boston/NHL) - Benjamínek našeho výběru, který ale už nyní ukazuje, že může patřit k budoucím hvězdám hokeje.

Martin Hanzal (Arizona/NHL) - Drtič, borec, který to tříská do branek i okolo nich. Připomíná Dopitu v jeho nejlepších letech.

Michael Frolík (Calgary/NHL) - Tohohle borce čekal asi málokdo. Čekal se spíš Hudler, ale je vidět, že mu trenéři věří. Zvládne tlak?

Vladimír Sobotka (Omsk/KHL) - Nejlepší český hráč mimo NHL. V Rusku dospěl v lídra a stejnou pohodu chce přenést i na SP.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy