Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vrátí se domů? Lucii Vondráčkovou po válce o kanadské miliony čeká život v luxusu

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 20 fotografií
I když to vypadá, že je ticho po pěšině, válka mezi Tomášem Plekancem (35) a Lucií Vondráčkovou (35) zuří dál. Jen v tichosti a za zavřenými dveřmi. Právníci dvojice teď budou bojovat o co největší kus žvance pro zpěvačku, která by přitom podle české předmanželské smlouvy neměla prakticky na nic nárok. Mezitím přišla překvapivá informace, která může vše změnit!

Tomáš se s Luckou domluvili na tom, že zavládne mediální ticho. A docela ho dodržují, kromě zajímavé výjimky ze strany nového muže z okolí zpěvanky. Za zdmi advokátních kanceláří se ale připravuje rozhodující bitva, která všechno rozhodne.

Teď ale ze strany Lucčiných kamarádů přišla informace, která ukazuje, že „Vondrajda“ stále váhá, jak se zachovat.

I když v Kanadě požádala o třicet tisíc tamních dolarů měsíčně výživného pro sebe a sedm mega za znemožnění kariéry, a navíc se dušuje, že s dětmi už zůstane za mořem, podle jejího přítele se její názor v posledních dnech změnil.

„Vážně uvažuje o tom, že než aby se doprošovala nějakých milodarů, sbalí se i s dětmi a vrátí se do Česka,“ prozradil nám důvěryhodný zdroj, s kterým manželka Plekance čile komunikuje.

Miliony do začátku

To by znamenalo hodně. Především to, že by padla žádost o rozvod v Kanadě, který by tak proběhl v České republice, kde ho podal hokejista. A klidně by se mohla obnovit dohoda o tom, že na chlapce bude platit šedesát tisíc měsíčně plus všechny výdaje na školy, sport, koníčky a dovolené plus že Lucii podstoupí pohledávku v hodnotě 200 tisíc dolarů, které půjčil na film, v němž jeho žena hraje. Navíc velkoryse přihodil byt za 25 milionů. Ten klidně může Lucie Vondráčková prodat, koupit si levnější dům za Prahou a stejně jí zbude spousta milionů do samostatného začátku.

Nebo bude Tomáš Plekanec blahosklonný a přihodí něco navíc? Uvidíme.

Každopádně náš informátor upozorňuje, že situace připomíná zákopovou válku, a tak se nálady a rozhodnutí každou chvíli mění. „Co platilo včera, zítra už nemusí. Rozvod asi bude trvat ještě dlouho. Ale nějak jsem měl pocit, že už se pomalu blíží vyřešení téhle zapeklité situace,“ dodal zdroj.

Související články

Další články