Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vrána k vráně sedá: Kena Rodriga Alvese podporuje tahle Barbie, kterou DOBŘE znáte! To je zase páreček!

Tak ti se hledali, až na sebe zbyli!
Zdroj:
+ Dalších 41 fotografií
Náš oblíbený živý Ken se aktuálně nachází v Turecku, kde podstupuje sedmidenní detoxikační kúru v lázních, následovanou jak jinak než nějakou tou plastikou. Tentokrát mu společnost jela dělat populární a dobře známá Pixee Fox, švédská modelka a živá Barbie, která si nechala odstranit žebra. Pixee se proslavila stejně jako Rodrigo, a tak není divu, že k sobě mají blízko! Vlastně vypadají naprosto dokonale! A to nemyslíme jako kompliment!

Kdo jiný by se mohl kamarádit s Kenem než Barbie. Tohle bizarní duo si aktuálně užívá Turecka, Pixee totiž byla tak hodná a svého kámoše doprovodila, aby se před další plastikou nebál. Oba dva vyznávají plastickou krásu a mají opravdu hodně společného!

Pixee je známá tím, že podstoupila více než sto plastických operací, aby vypadala, no, tak, jak vypadá. Několik zvětšení jí zajistilo poprsí velikosti 80J, štíhlý pas má díky vyoperovaným žebrům a robotický pohled díky operaci sítnice.

Tahle nafouknutá Barbie se nezalekne ničeho a ještě rozhodně nekončí! Její rodiče s ní moc kvůli jejímu koníčku nemluví, ale to ji nepřiměje, aby s plastikami přestala. Vzhledem k počtu Rodrigových plastik nás absolutně nepřekvapuje, že si tihle dva tak rozumějí.

Akorát se nemůžeme rozhodnout, který z těchto dvou je větší šílenec a který na svůj koníček dojede jako první? Povíme vám, že potkat je někde v noci, tak raději skočíme na strom a děláme, že jsme větev!

Související články

Další články