Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Vrahem Sabiny Č. je její kamarád! Hlavu jí rozmašíroval kvůli pervitinu!

Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Českem otřásla vražda mladé Sabiny, kterou našel v kaluži krve s rozbitou hlavou její přítel. Policie už dopadla vraha, kterým je její blízký kamarád. Potřeboval prý peníze na drogy!

Vrah má být muž s přezdívkou Ozzy, kterého Sabina Č. dobře znala. Požádala ho, aby jí pomohl uklidit zahradu, ten jí místo toho ale rozmašíroval hlavu. Kladivem jí rozbil obličej a zprvu ji nešlo ani identifikovat. Její tělo našel ve vile v Polance nad Odrou její přítel Jan V. (40)

"Jen vám všem chci dát vědět, že už našli vraha. Byl to člověk, o kterém bych si ani náhodou nepomyslel, že by to udělal," napsal na sociální síť bratr zavražděné Robin, který všechny šokoval. Podle televize Nova muž vraždil kvůli penězům, které potřeboval na pervitin. Navíc z vily zmizely troje hodinky a 60 tisíc korun.

Její matka uvedla na pravou míru, jak to bylo s údajným těhotenstvím oběti. "Na pravou míru chci uvést dezinformace, které se okolo smrti naší Sabiny objevily v jistých médiích. Naše Sabina těhotná nebyla. V sobotu 8. března by oslavovala 26. narozeniny," řekla Blesku její matka.

Policie vraha dopadla jen den před pohřbem Sabiny, který se uskuteční dnes 6. dubna v 11 hodin v kostele Svatého Ducha v Ostravě-Zábřehu K brutálnímu činu se přiznal. "Podezřelou osobu jsme omezili na osobní svobodě. V tuto chvíli moravskoslezští kriminalisté pokračují v obligatorních úkonech trestního řízení. Detailnější informace ke zvlášť závažnému zločinu vraždy budou s největší pravděpodobností poskytnuty v příštích dnech," řekla Blesku mluvčí policie Gabriela Holčáková.

"Nemám k tomu slov. Někdo, kdo ji zná celý život, udělá toto? Měl by být obnoven trest smrti, takový člověk si nic jiného nezaslouží," píše jedna žena na sociální síť. "Jak já se nebiju, tak pčo, jestli ty se mi dostaneš pod ruky, tak si z tebe udělám rohožku, ty zmde, a donutím tě sežrat vlastní koule, tomu věř a myslím, že nejsem jediný. Hodně štěstí v životě, zk*rve," napsal na vrahův profil na Facebooku jeden z přátel Sabiny.

Související články

Další články