Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Vraha barmanky z Humpolce předvedli k soudu: Pachateli (47) hrozí výjimečný trest

Zdroj: extra.cz
Tragédie
V pondělí ráno přivezla policie k soudu muže, který je obviněný z brutální vraždy barmanky v Humpolci. Soudce bude rozhodovat o uvalení vazby a pachateli hrozí až výjimečný trest.

V pátek otřásl celým Humpolcem případ, kdy zaměstnanci místní restaurace našli svoji kolegyni mrtvou v místě pracoviště. Ubodaná žena tam podle výpovědi svědků ležela nahá a bodné rány měla v místě břicha Tyto informace ale policie zatím nepotvrdila.

K vraždě došlo v pátek brzy ráno a podezřelého se policii podařilo zadržet ještě ten den. Televize Nova informovala, že obviněný muž ženu znal a v den vraždy měl popíjet v restauraci, kde barmanka pracovala. Motivem byla patrně krádež. Muž už byl podle informací TV Nova sedmkrát trestaný recidivista a má za sebou už jeden pokus o vraždu.

"Vyšetřovatel odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina zahájil trestní stíhání muže, který byl v pátek v odpoledních hodinách zadržený jako podezřelý z vraždy. Muže vyšetřovatel obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy servírky v Humpolci," řekla v neděli policejní mluvčí Dana Čírtková. V pondělí ráno byl obviněný přivezen do budovy Okresního soudu v Pelhřimově, kde bude soudce rozhodovat o uvalení vazby. Pachateli hrozí až výjimečný trest.

Související články

Další články