Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vrah z tuniské pláže mu zabil dětskou lásku. S krásnou brunetkou (23) měli před svatbou!

Atentátník z IS rozdělil jejich lásku.
+ Další fotografie
Chodili spolu už deset let, loni před Vánoci se dokonce zasnoubili a chtěli se brát. Dětskou lásku ale rozdělil atentátník, který v pátek chladnokrevně postřílel téměř čtyři desítky lidí.

Úřady postupně zveřejňují identity lidí, kteří zemřeli v pátek během masakru v tuniském letovisku Sousse. Jednou z prvních identifikovaných je třiadvacetiletá Britka, která v Tunisku trávila dovolenou s rodinou, přáteli a snoubencem. Dětskou lásku ale rozdělil terorista.

Carly Lovett byla fotografkou a módní bloggerkou. Ještě než na dovolenou odlétala, napsala na Twitter, že za tři hodiny odlétá, ale nestíhá si ani zabalit. Nakonec to stihla, ale radši neměla.

Když v pátek terorista z IS spustil palbu, opalovala se se svým snoubencem Liamem na pláži. Oba se okamžitě dali na útěk, přičemž se jim nepodařilo držet se spolu a rozdělili se. Kulkám na pláži tak tak unikli. Carly se schovala v hotelovém lobby a čekala, až se situace uklidní. Bohužel byla ve špatnou chvíli na špatném místě, útočník totiž v lobby odpálil granát, který krásnou brunetku zabil, píše web topky.sk.

„Byla neuvěřitelně přátelská, rozumná, měla praktický pohled na život. Bude nám velmi chybět,“ uvedl jeden z jejích přátel pro DailyMail.

Mohlo by vás zajímat

Další články