Patnáctiletou dívku, kterou našli zavražděnou kriminalisté v sobotu ráno nedaleko teplického lesoparku, nejspíš zavraždil o rok mladší Daniel. Policie ale případ odložila, protože je mu teprve 14 let a nemůže být trestaný. Jenže tomu, že Daniel přemýšlí o vraždě, nasvědčovala i píseň, kterou složil. Zpívá v ní o temnotě ve své hlavě, o psychických problémech, ale i o vraždě.

„Její drápy na ruce, krev z těla vytejká. A já nevím, jak dál, dál to půjde, každýho zajímám. Protože jsem jinej a nikam nezapadám. Ona se zeptala, jestli tohle dělám s každou, potom se usmála, já to vyřešil vraždou,“ zní v písni. Měl snad nějaké psychické problémy? Kdo mu ublížil a proč zavraždil Elišku? Tak na to teď odpovědi ještě neznáme.

Píseň nahrál Daniel na YouTube letos 3. ledna. Plánoval snad, že zabije Elišku? Proč se mu tyto činy honily hlavou? Eliška je už ale bohužel mrtvá a její rodině ztrátu nikdo nenahradí. Policisté nechtějí o případu podávat žádné další informace. Prý s ohledem na rodinu oběti i s ohledem na věk pachatele. Svědci tvrdí, že dívka a chlapec spolu chodili, ale osudný den se pohádali.